رقص شيطان
معرفی و آشنایی با شیطان پرستی در آخرالزمان
تاريخ : هشتم آذر 1393 | نویسنده : انسان

 بسیج یک نهاد فرهنگی است 

 

بسیج,بسیجی,انقلاب,فرهنگی,دانلودعکس,عکس کاریکاتور,پوستر,انقلابی,Basij,پوکه,فشنگ,جنگ نرم,هنری

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

برچسب‌ها: رهبري, بصيرت, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم

تاريخ : هشتم آذر 1393 | نویسنده : انسان
تاريخ : هفدهم آبان 1393 | نویسنده : انسان


عزادار می‌داند اگر طالب ظهور نباشد؛ جزء منتقمان نیستما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 


برچسب‌ها: رهبري, بصيرت, جنگ نرم, تروریسم, فراماسونری

تاريخ : یکم آبان 1393 | نویسنده : انسان

اعتیاد share می شود + تصاویر

 

به گزارش رقص شیطان به نقل از حزب الله سایبر،اخیرا برخی شبکه های اجتماعی موبایل، به بازاری برای فروش مواد مخدر مبدل شده و مجرمان در این صفحات ضمن ادعای فروش، تسهیلاتی همچون تحویل در محل را نیز به مشتریان خود وعده می دهند.

این روزها بودن یا نبودن شبکه‌های اجتماعی، به موضوعی داغ برای جناح‌های سیاسی تبدیل شده و هر روز سنگینی هجمه‌های طرفین به یکدیگر بیش از پیش شده و در این میان تنها مردم هستند که نه تنها نظاره‌گر موضوع، که قربانیان این منازعه نیز شده‌اند و تبهکاران و مجرمان با سوء استفاده از این فضا، راه را برای پیگیری اقدامات مجرمانه خود در این فضا باز بینند?

اگر مخاطب شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه باشید با صفحاتی از این دست، برخورد داشته‌اید؛ صفحاتی که محتوای آن‌ها از تصاویر غیراخلاقی گرفته تا سرکیسه کردن مردم تحت عنوان فال تاروت و قهوه را شامل می‌شود؛ فضایی که راه را برای سوءاستفاده‌، سرقت و باج گیری نیز بیش از پیش مهیا کرده است؛ اما این روزها نگرانی‌ها در خصوص فعالیت‌ باندهای مجرمانه در فضای مجازی و خصوصاً در شبکه‌های اجتماعی بسیار بیشتر شده است، چراکه این اقدامات مجرمانه، از حد انتشار برخی تصاویر غیراخلاقی و رمالی فراتر رفته و امروز نه تنها شاهد معرفی مخدرها و محرک‌های جدید برای ورود به بازار و بازاریابی برای این مواد جدید و نوظهور در کشورمان هستیم، بلکه صفحاتی برای فروش این مواد و ارسال آن به نقاط مختلف و تحویل درب منزل نیز فعال شده‌اند.

                                                  

به عنوان مثال در یکی از صفحاتی که اخیراً با هدف فروش مواد مخدر در یکی از شبکه‌های اجتماعی موبایل راه‌اندازی شده، نه تنها فروش، بلکه نوع این مواد نیز به بحث گذاشته شده و این صفحه سعی در معرفی مواد مخدر توهم‌زای جدید دارد؛ به عنوان مثال در بخش معرفی این صفحه تصرح شده که مشتریان این مواد می‌توانند در تماس خصوصی با گرداننده این صفحه، این مواد را به صورت حضوری و در هر کجای تهران دریافت کنند. (البته هزینه ارسال را به صورت جداگانه دریافت می‌شود.

                                                       

همچنین در مطالب و عکس‌های آپلود شده در این صفحه، انواع مختلف «ماریجوانا» به تفکیک نوع آن معرفی شده و قیمت پک‌های بسته‌بندی آن نیز درج شده است.

                                                     

حتی برای برخی از محصولات هم،‌ در کنار محصول اصلی، هدیه‌های رایگانی نیز در نظر گرفته شده است. نکته قابل توجه در خصوص فعالیت این صفحه و صفحات مشابه نیز آن است که در این صفحات علاوه بر تبلیغ مواد توهم‌زای قدرتمندی همچون «اسید»، «LSD» و «قارچ‌های توهم‌زا»، این مواد نیز به فروش می‌رسد؛ موادی که با توهماتی به مراتب بیش از شیشه، می‌تواند دارای اثراتی غیر قابل پیش بینی باشد و اثرات آن ۳۰ تا ۶۰ دقیقه پس از مصرف ظاهر شده و ۶ تا ۱۲ ساعت به طول می‌انجامد.

«کاهش کنترل بر روند افکار» که باعث ترکیب خاطرات با واقعیت می‌شود از جمله عوارض مصرف این مواد است و سبب می‌شود حدفاصل توهم و واقعیت تا اندازه زیادی، غیر قابل تشخیص شود و مصرف این مواد موجب بروز سایکوز دراز مدت مانند اسکیزوفرنی شده و افسردگی شدید هم از عواقب مصرف این ماده است. همچنین این مواد به اندازه‌ای قوی هستند که دُز مصرف آن‌ها در مقیاسی به میزان ۵۰ تا ۳۰۰ «میکروگرم» قرار دارد؛ علاوه بر این موارد، «LSD» به سرعت توسط دستگاه گوارشی جذب می‌شود و به همین دلیل LSD را به صورت برچسب‌های کوچک رنگی و با چسباندن به زبان یا سقف دهان، مصرف می‌کنند.

                                                     

همچنین باید تاکید کرد که شبکه‌های اجتماعی به همان اندازه که تسهیلاتی برای ارتباط هرچه بیشتر و سریعتر میان انسان‌های قرن بیست و یک به ارمغان آورده، فرصتی بی‌نظیر را نیز در اختیار مجرمان قرار داده است تا با گسترش بازار و سیطره فعالیت، اقدامات خود را بیش از پیش گسترش دهند؛ مساله‌ای که می‌تواند لزوم ساماندهی این شبکه‌های اجتماعی و برخورد با موارد مجرمانه و نظارت بر آن‌ها را دو چندان می‌کند.

این در حالیست که رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از برخورد شدید این پلیس با همکاری پلیس فتا با هرگونه بازاریابی اینترنتی مواد مخدر در کشور خبر داد.

سردار علی مویدی گفت: همیشه مجرمان چند گام از دیگر افراد جامعه جلوتر هستند، بر همین اساس از تمام ابزارهای ممکن برای پیشبرد اهداف خود استفاده می‌برند. وی ادامه داد:‌ متاسفانه هم اکنون در کشورهای در حال توسعه شاهد افزایش بازاریابی اینترنتی مواد مخدر هستیم. قاچاقچیان از این ابزار استفاده لازم را برده‌اند و با استفاده از ترفند‌های مختلف فضای مجازی را برای خود به یک فرصت تبدیل کرده‌اند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد:‌ بازاریابی اینترنتی مواد مخدر در ایران بسیار کم است ولی پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری پلیس فتا عظمی جدی در برخورد با این پدیده دارد و در این زمینه به هیچ وجه از موضع خود کوتاه نمی‌آید. وی خاطر نشان کرد:‌ هم اکنون روزانه و به صورت آنلاین اطلاعات این نوع فعالیت‌ها در فضای مجازی رصد می‌شود و تلاش می‌کنیم تا باندهای فعال در این زمینه را شکار کنیم.

گفتنی است مشاور دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان ملل در تهران گفت: پولشویی اینترنتی و قاچاق مواد مخدر مهمترین جرایم فضای سایبر هستند. در حوزه کشورهای آسیای میانه چالشی به نام مواد مخدر افغانستان وجود دارد که سعی کردیم تحت عنوان برنامه افغانستان از گسترش این معضل جلوگیری کنیم.

سریزدی با بیان اینکه فناوری چالش جدیدی است که نیاز به پژوهش گسترده دارد افزود: باید برای موضوع قاچاق مواد مخدر از طریق فضای سایبر و جرایم سازمان یافته پاسخی طراحی کنیم. متاسفانه یکی از مهمترین جرایم سایبری در داخل کشور خرید و فروش مواد مخدر است.

                                                 

هرساله حدود ٥٠ نوع مواد مخدر جدید از طریق اینترنت در کشورهای اتحادیه اروپا ظاهر می شود. موادی که تاثیرات بسیار منفی آن بر روی جوانان باعث نگرانی کارکنان پلیس، گمرک و پزشکانی است که با این دسته از جوانان مواجه می شوند. ما در سالهای اخیر با تعداد زیادی از این دسته از جوانان که اکثرا ٢٠ تا ٢٥ ساله هستند مواجه شده ایم. آنها غالبا در یک مهمانی از مواد مخدر ناشناخته به شکل قرص، کپسول و یا پودراستفاده کرده و دراثر آن به رفتارهای نامعقول و عجیب دست می زنند.

در برخی موارد آنها از نظر بدنی فوق العاده فعال شده و یا توانایی ارتباط با دیگران را از دست می دهند. یکی دیگر از عوارض استعمال این نوع مواد رفتار بسیار خشونت آمیز مصرف کنندگان آنهاست. دشواری گسترده ای که در رابطه با مواد مخدر اینترنتی وجود دارد این است که این مواد ناگهان در اینترنت پدیدار می شوند و تشکیلات پزشکی برای تشخیص و درجه بندی آنها به عنوان مواد مخدر به زمان نیاز دارند. و در این میان این مواد می توانند بطور قانونی در سایتهای مختلف بفروش رسند. طبق آمار حدود ٣درصد دختران و ٦درصد پسران جوان به نحوی از مواد مخدر اینترنتی استفاده کرده اند. موادی که به دلیل سرعت تولید و تنوع آنها هنوز شناخته شده نیستند و دربرخی موارد ممکن است همانطور که اشاره شد خسارات جانی، روحی و مالی غیرقابل جبرانی برای جوانان داشته باشند.

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

 


برچسب‌ها: بصيرت, جنگ نرم, تروریسم, فراماسونری

تاريخ : پانزدهم مهر 1393 | نویسنده : انسان

اینفوگرافی/ هشت سنت غلط در ازدواج

افسران -  اینفوگرافی/ هشت سنت غلط در ازدواج

منبع: افسران

 

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

برچسب‌ها: بصيرت, جنگ نرم, تروریسم, فراماسونری

تاريخ : بیست و ششم شهریور 1393 | نویسنده : انسان

حجاب اسلامی

افسران - حجاب اسلامی

در تعجبم از مردی که ماشینش را از ترس خط و خش افتادن چادر می پوشاند؛ اما دختر و یا همسر و یا خواهر خود را بدون پوشش رها میکند !

بسیاری از خواهران معتقند که حجاب فرض نیست...!

ولیکن اگر کمی بیاندیشیم در می یابیم که همه ی جهان حجاب دارد :

1) کره زمین دارای پوشش است...
2) میوه های تر وتازه دارای پوشش است...
3) شمشیر نیز داخل غلافش حفظ میشود...
4) قلم بدون پوشش جوهرش خشک میشود و فایده اش از بین میرود و زیر پا انداخته میشود برای اینکه پوشش آن از بین رفته...
5) سیب هم اگر پوسته اش گرفته شود و رها شود، فاسد میشود...
6) موز اگر پوستش گرفته شود، دگرگون میشود و سیاه میشود...
7) میدانی چرا بچه ها کتاب و دفترهایشان را جلد میکنند؟!

┘◄ زن، شکوفه زیبایی است / بیایید با صدف حجاب این مروارید با ارزش را حفظ کنیم

 

منبع: افسران

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

 


برچسب‌ها: بصيرت, جنگ نرم, تروریسم, فراماسونری

تاريخ : بیست و پنجم شهریور 1393 | نویسنده : انسان

11 سپتامبری دیگر! +پوستر

افسران -  11 سپتامبری دیگر!

منبع: تسنيم

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

 


برچسب‌ها: دانلود, رهبري, بصيرت, جنگ نرم, تروریسم

تاريخ : بیست و پنجم شهریور 1393 | نویسنده : انسان

تفریح این روزها ...

افسران - تفریح این روزها

 

افسران - علمدار به پا خواست

 

افسران - سلام.تقدیم به شما...

منبع:tasir.ir

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

برچسب‌ها: رهبري, بصيرت, جنگ نرم, تروریسم, فراماسونری

تاريخ : بیست و پنجم شهریور 1393 | نویسنده : انسان
تاريخ : بیست و سوم شهریور 1393 | نویسنده : انسان
تاريخ : بیست و سوم شهریور 1393 | نویسنده : انسان

خدا میبیند...

افسران - خدا میبیند...

منبع: افسران

 

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

برچسب‌ها: دانلود, جنگ نرم, تروریسم, فراماسونری

تاريخ : نهم شهریور 1393 | نویسنده : انسان

عکس/ تشکر از ایران و حزب الله در بیت المقدس

افسران - عکس/ تشکر از ایران و حزب الله در بیت المقدس

عکس/ تشکر از ایران و حزب الله در بیت المقدس

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

برچسب‌ها: دانلود, رهبري, جنگ نرم, تروریسم, فراماسونری

تاريخ : بیست و هفتم مرداد 1393 | نویسنده : انسان

شنود 24 ساعته

شنود 24 ساعته

درباره:

 این مقاله به صورت کاملا ساده و مفهومی، مروری بر توانایی شنود میدانی توسط روش های ارتباطی مدرن می باشد که بر پایه اطلاعات دقیق و آنالیز های واقعی انجام شده است، و هم اکنون در دسترس شما قرار دارد.

مقدمه

شنود

 

درواقع هرگاه بتوانیم اطلاعاتی را بدون اجازه، ذخیره و بازیابی کنیم، به این عمل شنود گفته میشود.

 

انواع شنود

 

شنود ابزاری: هرگاه شنود، توسط  ابزار هایی پیشرفته به منظور جاسوسی استفاده شود را شنود گفته میشود.

 

شنود میدانی: معانی زیادی دارد ولی هنگامی که شنود، توسط یک فرد و یا یک دوربین به صورت مستقیم از یک منطقه انجام شود، را شنود میدانی گویند که شنود ابزاری زیر مجموعه شنود میدانی است.

 

انواع شنود ابزاری

 

آنلاین: این نوع شنود به صورت مستقیم قابلیت ذخیره و بازیابی را دارد، که انواع مختلفی دارد مانند

 

صوتی: گیرنده های جاسوسی که بتوانند صوت را تجریه کنند.(استراق سمع)

 

تصویری: گیرنده های جاسوسی که بتوانند تصویر را تجزیه کنند.(دوربین های مداربسته)

 

امواج: گیرنده های دیجیتالی جاسوسی که بتوانند امواج را تجزیه و جهت ذخیره و بازیابی آماده کنند. (دکل های مخابراتی)

 

افلاین: این نوع شنود، غیر مستقیم است و هرگاه شنود، به صورتی انجام شود که نیاز باشد، اطلاعات را از حافظه اول به حافظه دوم برای بازیابی منتقل کرد را شنود آفلاین میگویند.( تصاویر ماهواره ای)

 

درجه شنود

شنود به 2 صورت شنود حرفه ای و شنود خطی انجام میشود.

شنود حرفه ای: در این نوع شنود، اطلاعات ذخیره شده به صورت رمز هایی در آورده میشوند تا هرکسی قدرت دسترسی به آن اطلاعات را نداشته باشد(شبکه تلفن همراه ماهواره ای)

شنود خطی: در این شنود، اطلاعات به صورت خطی و فاقد کد ذخیره و یا ارسال میشوند.

بعد از پیاده سازی و تکمیل سخت افزار مورد نیاز، شروع به تست این سیستم جاسوسی و شنودی کردیم

چگونگی آزمایش:

 آزمایش روی: (کلیه لوازمی که تست شدند سخت افزار جدید و تازه به بازار عرضه شده ای هستند).

 

3 عدد لپ تاپ متصل به شبکه اینترنت توسط سیستم اتصال WIFI

لپ تاپ اول: دارای سیستم عامل ویندوز XP

لپ تاپ  دوم: دارای سیستم عامل ویندوز 7

لپ تاپ سوم: دارای سیستم عامل ویندوز 8

2 عدد تبلت متصل به شبکه اینترنت با سیستم عامل اندروید

یک عدد تلفن همراه با برند معروف، با سیستم عامل اندروید

یک عدد تلفن همراه با برند معروف، با سیستم عامل سیمبیان(دارا بودن قابلیت اتصال به WIFI)

یک خط اینترنت پرسرعت دارای WIFI

در این آزمایش، که در عرض 15 دقیقه انجام و نتایج عجیبی کشف شد، هر سخت افزار رسانه ای را بدست یکی از اعضا سپردیم و در شعاع حدودا 3 تا 5 کیلومتری از سخت افزار جدید شنودی، مورد آزمایش قرار دادیم و از اعضا خواستیم راس ساعت 3 بامداد، تصایری از قبل آماده شده را روی سرور های برخی سایت ها از جمله سیستم Whats up – Viber و تعدادی نرم افزار دیگر را ارسال کنند وهمچنین تعدادی فایل را از طریق بلوتوث زمانی که به اینترنت متصل هستند را ارسال کنند، افرادی که لپ تاپ داشتند، وظیفه اتصال به سایت فیس بوک و ارسال تصاویر بروی آن سرور را داشتند./

 

این آزمایش بصورت همزمان در ساعت 3 صبح انجام گردید تا علاوه بر اینکه از ترافیک کمتری برخوردار باشیم و اینکه خدایی ناکرده، اطلاعات شخصی کسی را شنود نکرده باشیم، و نتایج کسب شده بدین شرح میباشند:

 

پس از فعال سازی ، داده های بدون کد بندی صحیح را دریافت کردیم که پس از آنالیز متوجه شدیم که از نوع رسانه صوتی هستند که گفتگوهای شخصی افرادی در سراسر دنیا را شنود کرده است که به زبانهای مختلفی بودند.

 

صحبت های برخی از دوستان که بین هزاران فایل به سختی تمام پیدا شد، را توانستیم شنود کنیم و صحبت های آنان از طریق تبلت آنهم بصورت ناخواسته ثبت و بروی سروری ارسال گردیده بود.

 

تمامی تصاویری افرادی که به سیستم اینترنت متصل بودند هم لب تاپ و هم تلفن های همراه، براحتی قابل مشاهده بودند بدون آنکه فرد دخالتی در تنظیم امین فضای شخصی گوشی تلفن همراه و لپ تاپ خود داشته باشد، و مهم تر اینکه کلیه سیستم ها دارای نرم افزار های امنیتی ضد شنود و هک و آخرین نسخه نرم افزار ویروس یاب بودند.

 

فیلم ها و تصاویری که بلوتوث شده بودند را مشاهده کردیم

 

فیلم ها و تصاویری که دوستان بدرخواست ما روی سرور های اپلیکیشن های نامبرده شده Whats up و Viber و Line و Instagram و... براحتی با آی پی هایی که ثبت شده بودند به همراه میلیون ها فایل دیگر قابل مشاهده بود.

 

تصاویر و فیلم ها و داده هایی که به درخواست ما قرار بود بروی سرور فیس بوک ارسال شوند، به همراه میلیون ها فایل دیگر قابل مشاهده بود.

آنالیز انجام شده بدین شرح است که:

لپ تاپ های که از سیستم عامل XP استفاده میکردند نسبت به سیستم عامل ویندوز 7 نفوذ بیشتری داشتند و لپ تاپ هایی که سیستم عامل 8 را داشتند، قابل نفوذ ترین سیستم عامل بودند به جهت اینکه تمامی اطلاعات ارسال شده، با نام آی پی شخص را در دسترس داشتیم.

 

تبلت های نسخه اندروید، قابل نفوذ تر از سیستم سیمیبان بود که متوجه شدیم، سیستم سیمبیان، تنها از طریق سیستم وای فای خود مشکل دارد.، ولی سیستم عامل اندروید ،پر از حفره هایی بود که میشد اطلاعات را دریافت کرد، و بدتر اینکه، تبلت مورد نظر، برخی صحبت هارا علاوه بر ذخیره به سرور خاصی نیست ارسال کرده بود.

تمامی فایل های آپلود شده و دانلود شده به راحتی قابل مشاهده بوند.

قابل ذکر است، معنی این آزمایش هک کردن نیست، قصد ما نفوذ به هیچ سیستمی نبوده است ، بلکه تنها آزمایشی بود برای اینکه بدانیم ما هر روز به صورت 24 ساعته از تلفن همراه- تبلت- لپ تاپ استفاده میکنیم، خیلی از اوقات از طریق اینترنت فایل دریافت ویا ارسال میکنیم، تصاویر شخصی، فیلم های شخصی ...

شما زمانی که به اینترنت هم متصل نباشید، بازهم وسیله ارتباطی شما، اطلاعاتتان را ذخیره و پس از اولین اتصال به انترنت، آنهارا به سرور مورد نظر ارسال میکند.

و اما سوال اینجاست، چگونه ممکن است وسایل ارتباطی ما به سادگی قابل شنود باشند؟ پس جای نرم افراز های امنیتی سیستمی و سیستم عاملی چیست؟

پاسخ و عیب کار اینجاست که چگونه ممکن است به این اندازه بشود به سیستمی دسترسی داشت.

این سخت افزاری که متاسفانه امروزه درصد بیشتری از جوانان از آن استفاده میکنند، در واقع یک سیستم عظیم شنود اجتماعی است.

حال باید یک سوال را اینجا بپرسم، اگر ماهواره، قادر است تنها اطلاعات دریافت کند ،یعنی

یک دیش ساده ماهواره ای که بر سر بام خیلی از منازل وجود دارد، اطلاعات از ماهواره پیشرفته واقع در فضا دریافت و برنامه هارا دیکد میکند و صدا و تصویر را همزمان تبدیل و به نمایش در می آورد، ولی مرکز ارسال کننده از کجا متوجه میشود که چند بیننده دارد؟

 

برای دریافت اطلاعات و دیکد کردن شما نیاز به یک دیش ماهواره ای، یک LNB و یک رسیور دارید، که اطلاعات ابتدا به مرکز دیش سپس به LNB و در انتها از طریق کابل به رسیور انتقال داده میشود،

نرخ داده بالا است زیرا از امواج مایکرو ویو که فرکانسهای بین 3000 تا 12000 مگاهرتز برای رابطه‌ای در خط مستقیم است را ارسال میکنند که دارای عرض باند بالایی است، که ماهواره نیز جز آن است.

زمانی که اطلاعات به LNB رسید و توسط رسیور تفسیر شد، روی سرور اصلی ارسال کننده، یک سری اطلاعات برگشت داده میشوند، که این اطلاعات عبارتند از:

موقعیت جغرافیایی دریافت کننده، تعداد دریافت کننده گان آن ، نوع سیستم دریافت کننده، و نوع کانال

خلاصه بحث:

گفتیم داده ها با سرعت بالا از ماهواره پیشرفته ارسال و به ماهواره ساده روی زمین انتقال داده میشوند، اطلاعات از LNB دریافت و به رسیور منتقل و تفسیر میشوند که مفسر صوت – و صدا – نام کانال- وضعیت کانال و... را دریافت میکند،

 

و حال اطلاعاتی برگشت داده میشوند که شامل ، نوع دستگاه، نوع دریافت کننده، نام کانال درحال مشاهده(کانالی که درخواست دریافت آن را دارید)و...

 

پس ماهواره یک سیستم دریافت و ارسال است آنهم با سرعت فوق العاده زیاد.

 

حال به بحث خودمان برمیگردیم، زمانی که شما به یک ماهواره نزدیک باشید، و قصد استفاده از سیستم بیسیم را دارید، اطلاعات ارسال شده شما ممکن است درون، باند فرکانس ارسال از طرف ماهواره قرار بگیرد، و اطلاعات ارسالی شما به سرور راه دور ماهواره به همین سادگی ارسال شود.

فکر میکنید چند میلیون نفر، ماهواره داشته باشند؟

فکر میکنید، ممکن است چندهزار مورد از اطلاعات شما تا بحال ارسال شده باشد؟

فکر میکنید سیستم ماهواره ای که نزدیک منزل شماست، تابحال چقدر در شنود شما نقش داشته است؟

فک میکنید تبلت ها، لپ تاپ ها، تلفن های همراه ، چقدر از صحبت های خصوصی چه درهنگام گفتگو و چه در زمان آماده بکار، از شما اطاعات ارسال کرده اند؟

 

90% وسایل اکترونیکی که قابلیت اتصال به اینترنت و یا Wifi را دارند، دارای شنود بالا و امنیت پائینی هستند.

مشکلی است که تقریبا دو راه حل بیشتر ندارد

یک آنکه استفاده شوند و شدیدا کنترل کنید، 2 آنکه به کل استفاده نشوند.

از نام بردن سیستم شنودی که احتمالا خیلی ها به تازگی از آن اطلاعات دارند و یا افرادی نادری با آن کار کرده اند به شدت معذوریم، لازم به ذکر است استفاده از این وسایل جرم بوده و درصورت کشف، شامل جریمه سنگینی خواهد بود.

این تنها یک فصل از مقاله بود که لازم دانستم به اطلاع شما بزرگواران برسانم تا محیط اطراف خود را بهتر بشناسید./

تاریخ آزمایش: 3/4/1393 یکی از مناطق روستایی شهر اهواز

منبع: پایگاه سایبری استان خوزستان

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

 


برچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, فراماسونری

تاريخ : دوم مرداد 1393 | نویسنده : انسان

قلسطین آزاد خواهد شد ...

منبع: اخوت

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

برچسب‌ها: دانلود, رهبري, جنگ نرم, تروریسم, فراماسونری

تاريخ : دوم مرداد 1393 | نویسنده : انسان

25 پوستر جام جنایی+دانلود

دانلود 25 پوستر جام جنایی

بیست و پنج اثر حاصل تلاش 18 طراح «نهضت مردمی پوستر انقلاب» از سراسر کشور تحت عنوان جام جنایی با موضوع کشتار مردم بی دفاع غزه و جنایات اسرائیل و داعش، بر روی سایت این نهضت بارگذاری شد.

این فایل ها قابلیت چاپ در ابعاد بزرگ را دارد.

گفتنی است با بارگذاری این مجموعه، تعداد آثار تولیدی این نهضت بالغ بر 619 پوستر گردیده است.

علاقه مندان و فعالان می توانند در صورت نیاز این نمایشگاه را در مجموعه های خود در معرض دید عموم فرار داده و گزارش تصویری آن را به سایت نهضت و یا ایمیل نهضت postermovement.com@gmail.com منعکس نمایند .

 

لینک دانلود پوسترها

http://poster88.persiangig.com/poster/jame-jenayi.rar/download

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

برچسب‌ها: دانلود, رهبري, جنگ نرم, تروریسم, فراماسونری

تاريخ : بیست و هفتم تیر 1393 | نویسنده : انسان

فلسطین+پوستر

 

افسران - فلسطینافسران - فلسطین

مساله‌ی فلسطین، مهمترین مساله‌ی دنیای اسلام است. ۸۱/۰۳/۱۴
همه‌ی تلاشهای دشمن متوجّه این است که امّت اسلامی را از یاد فلسطین غافل کند. چه جور؟ با ایجاد اختلافات، با جنگهای داخلی... وجود این جریانهای تکفیری برای استکبار و دشمنان جهان اسلام یک مژده است. اینها هستند که به‌جای توجّه به واقعیّت خبیث رژیم صهیونیستی، توجّه‌ها را به‌جای دیگری معطوف میکنند.۹۲/۱۰/۲۹

منبع: افسران

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

 


برچسب‌ها: دانلود, رهبري, جنگ نرم, تروریسم

تاريخ : بیست و دوم تیر 1393 | نویسنده : انسان

دولت انتحاری عراق و شام(داعش)

 

http://raqseshaitan.persiangig.com/aks/666535680130401085.jpg 

بسم الله الرحمن الرحیم

کوتاه و مختصر؛ داعش از کجا آمد؟
دولت اسلامی عراق و شام یا داعش گروه مسلحی است که با تفکرات سلفی افراطی و تروریستی، این روزها عراق و سوریه را ناآرام کرده است. این گروه همان طور که از نامش پیدا است، در عراق و سوریه فعال بوده و سرکرده آن فردی به نام ابوبکر البغدادی فرزند ابوعمر البغدادی است.
گروه دولت اسلامی عراق و شام در پانزدهم اکتبر 2006 و پس از نشست شماری از گروه های مسلح در عراق شکل گرفت. در این نشست، ابوعمر البغدادی به عنوان سرکرده آن تعیین شد. این گروه از زمان تشکیل در سال 2006 عملیات و حملات تروریستی بسیاری را در عراق برعهده گرفت. پس از هلاکت ابوعمر البغدادی در نوزدهم آوریل 2010 ابوبکر البغدادی به عنوان جایگزین وی معرفی شد.با روی کار آمدن ابوبکر البغدادی، دامنه عملیات و حملات این گروه تروریستی وسعت گرفت و همزمان با آغاز بحران در سوریه، عناصری از این گروه در سوریه فعال شدند.
گروه تروریستی دیگری که در سوریه فعال است، جبهه النصره لاهل الشام نام دارد. این گروه اواخر 2011 و با آغاز بحران و جنگ در سوریه به عنوان شاخه گروه دولت اسلامی در عراق تشکیل و بسرعت به یکی از گروه های مطرح در این عرصه تبدیل شد. سرانجام در نهم آوریل 2013 ابوبکر البغدادی سرکرده دولت اسلامی در عراق در پیامی صوتی ادغام جبهه النصره و دولت اسلامی عراق و شام را اعلام کرد تا به این ترتیب بتواند دولت مورد نظر خود را تاسیس کند. اما بعدها بین رهبران این گروه ها اختلاف افتاد و ازهم جدا شدند.
عناصر داعش از اواخر دسامبر 2013 و اوایل 2014 و با آغاز عملیات نیروهای ارتش عراق برای پاکسازی الانبار، وارد شهر فلوجه در این استان شدند.

http://raqseshaitan.persiangig.com/aks/eamam.jpg

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/home/rect-1-n.gif ۱- دشمن اصلی را بشناسید

* سرویس‌های امنیتی و اطلاعاتی غرب
* امروز یک عده‌اى در بخشهاى مختلف دنیاى اسلام به‌نام گروه‌هاى تکفیرى و وهابى و سَلَفى، علیه ایران، علیه شیعه، علیه تشیع، دارند تلاش میکنند، کارهاى بدى میکنند، کارهاى زشتى میکنند؛ اما اینها دشمنهاى اصلى نیستند؛ این را همه بدانند. دشمنى میکنند، حماقت میکنند اما دشمن اصلى، آن کسى است که اینها را تحریک میکند، آن کسى است که پول در اختیارشان میگذارد، آن کسى است که وقتى انگیزه‌ى آنها اندکى ضعیف شد، با وسایل گوناگون آنها را انگیزه‌دار میکند؛ دشمن اصلى، آن کسى است که تخم شکاف و اختلاف را بین آن گروه نادان و جاهل، و ملت مظلوم ایران مى‌افشاند؛ اینها آن دست پنهانِ سرویس‌هاى امنیتى و اطلاعاتى است.۱۳۹۳/۳/۱۴

* انسان دستهاى دشمن را میتواند ببیند؛ باید باور کرد که دست خبیث سرویس‌هاى امنیّتى و جاسوسى رژیمهاى دشمن اسلام در ایجاد این‌جور قضایا و این‌جور بلواها براى مسلمانها - حالا یا مستقیم یا غیر مستقیم - نقش حتمى دارند؛ آنها هستند که دارند صحنه‌گردانى میکنند، کمااینکه انسان مشاهده میکند؛ نشانه‌ها و دلایل آنها هم آشکار است.۱۳۹۳/۴/۸

 

http://raqseshaitan.persiangig.com/aks/download.jpg

 

براي مشاهده متن كامل مقاله   كليك   نمائيد. 

 

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 

 


برچسب‌ها: رهبري, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : بیست و دوم تیر 1393 | نویسنده : انسان

خوب دقت کنید تا یاد بگيرید!!!

 

افسران - خوب دقت کنید تا یاد بگرید

منبع: افسران

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: رهبري, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : بیست و هفتم خرداد 1393 | نویسنده : انسان

ما در مقابل تهدید، تهدید میکنیم ...

 

افسران - ما در مقابل تهدید، تهدید میکنیم

منبع: افسران

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: رهبري, بصیرت, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم

تاريخ : سی ام اردیبهشت 1393 | نویسنده : انسان

ابلاغ سیاست‌های کلی جمعیّت توسط رهبر معظم انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست‌های کلی «جمعیّت» را که براساس بند یک اصل 110 قانون اساسی و پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست های کلی «جمعیّت» را که براساس بند یک اصل 110 قانون اساسی و پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

متن ابلاغیه رهبر انقلاب به رؤسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

با عنایت به اهمیّت مقوله جمعیّت در اقتدار ملّی؛ و با توجه به پویندگی، بالندگی و جوانی جمعیّت کنونی کشور به عنوان یک فرصت و امتیاز؛ و در جهت جبران کاهش نرخ رشد جمعیّت و نرخ باروری در سال‌های گذشته، سیاست‌های کلی جمعیّت ابلاغ می‌گردد. با در نظر داشتن نقش ایجابی عامل جمعیّت در پیشرفت کشور، لازم است برنامه‌ریزی‌های جامع برای رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور متناسب با سیاست‌های جمعیّتی انجام گیرد. همچنین ضروری است با هماهنگی و تقسیم کار بین ارکان نظام و دستگاه‌های ذیربط در این زمینه، اقدامات لازم با دقّت، سرعت و قوّت صورت گیرد و نتایج رصد مستمر اجرای سیاست‌ها گزارش شود.

سیّدعلی خامنه‌ای

30/اردیبهشت/1393

 

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم

«سیاست‌های کلی جمعیّت»

 

1- ارتقاء پویایی، بالندگی و جوانی جمعیّت با افزایش نرخ باروری به بیش از سطح جانشینی.

2- رفع موانع ازدواج، تسهیل و ترویج تشکیل خانواده و افزایش فرزند، کاهش سن ازدواج و حمایت از زوج‌های جوان و توانمندسازی آنان در تأمین هزینه‌های زندگی و تربیت نسل صالح و کارآمد.

3- اختصاص تسهیلات مناسب برای مادران بویژه در دوره بارداری و شیردهی و پوشش بیمه‌ای هزینه‌های زایمان و درمان ناباروری مردان و زنان و تقویت نهادها و مؤسسات حمایتی ذی‌ربط.

4- تحکیم بنیان و پایداری خانواده با اصلاح و تکمیل آموزش‌های عمومی در باره اصالت کانون خانواده و فرزند پروری و با تأکید بر آموزش‌ مهارت‌های زندگی و ارتباطی و ارائه خدمات مشاوره‌ای بر مبنای فرهنگ و ارزش‌های اسلامی- ایرانی و توسعه و تقویت نظام تأمین اجتماعی، خدمات بهداشتی و درمانی و مراقبت‌های پزشکی در جهت سلامت باروری و فرزندآوری.

5- ترویج و نهادینه‌سازی سبک زندگی اسلامی- ایرانی و مقابله با ابعاد نامطلوب سبک زندگی غربی.

6- ارتقاء امید به زندگی، تأمین سلامت و تغذیه سالم جمعیّت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، بویژه اعتیاد، سوانح، آلودگی‌های زیست محیطی و بیماری‌ها.

7- فرهنگ سازی برای احترام و تکریم سالمندان و ایجاد شرایط لازم برای تأمین سلامت و نگهداری آنان در خانواده و پیش‌بینی ساز و کار لازم برای بهره‌مندی از تجارب و توانمندی‌های سالمندان در عرصه‌های مناسب.

8- توانمندسازی جمعیّت در سن کار با فرهنگ سازی و اصلاح، تقویت و سازگار کردن نظامات تربیتی و آموزش‌های عمومی، کارآفرینی، فنی ـ حرفه‌ای و تخصصی با نیازهای جامعه و استعدادها و علایق آنان در جهت ایجاد اشتغال مؤثر و مولّد.

9- باز توزیع فضایی و جغرافیایی جمعیّت، متناسب با ظرفیت زیستی با تأکید بر تأمین آب با هدف توزیع متعادل و کاهش فشار جمعیّتی.

10- حفظ و جذب جمعیّت در روستاها و مناطق مرزی و کم تراکم و ایجاد مراکز جدید جمعیّتی بویژه در جزایر و سواحل خلیج فارس و دریای عمان از طریق توسعه شبکه‌های زیربنایی، حمایت و تشویق سرمایه‌گذاری و ایجاد فضای کسب و کار با درآمد کافی.

11- مدیریت مهاجرت به داخل و خارج هماهنگ با سیاست‌های کلی جمعیّت با تدوین و اجرای ساز و کارهای مناسب.

12- تشویق ایرانیان خارج از کشور برای حضور و سرمایه گذاری، و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانایی‌های آنان.

13- تقویت مؤلفه‌های هویت‌بخش ملی (ایرانی، اسلامی، انقلابی) و ارتقاء وفاق و همگرایی اجتماعی در پهنه سرزمینی بویژه در میان مرزنشینان ؛ و ایرانیان خارج از کشور.

14- رصد مستمر سیاست‌های جمعیّتی در ابعاد کمّی و کیفی با ایجاد ساز و کار مناسب و تدوین شاخص‌های بومی توسعه انسانی و انجام پژوهش‌های جمعیّتی و توسعه انسانی.

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 


برچسب‌ها: رهبري, بصیرت, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم

تاريخ : نوزدهم اردیبهشت 1393 | نویسنده : انسان

خدایا چرا من؟

افسران - خدایا چرا من؟


آرتور اش قهرمان افسانه‌ای تنیس هنگامی که تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت، با تزریق خون آلوده، به بیماری ایدز مبتلا شد طرفداران آرتور از سرتاسر جهان نامه‌هایی محبت‌آمیز برایش فرستادند.

یکی از دوستداران وی در نامه خویش نوشته بود: “چرا خدا تو را برای ابتلا به چنین بیماری خطرناکی انتخاب کرده؟”

آرتور اش، در پاسخ این نامه چنین نوشت:
در سرتاسر دنیا بیش از پنجاه میلیون کودک به انجام بازی تنیس علاقه‌مند شده و شروع به آموزش می‌کنند. حدود پنج میلیون از آن‌ها بازی را به خوبی فرا می‌گیرند. از آن میان قریب پانصد هزار نفر تنیس حرفه‌ای را می‌آموزند و شاید پنجاه هزار نفر در مسابقات شرکت می‌کنند. پنج هزار نفر به مسابقات تخصصی‌تر راه می‌یابند. پنجاه نفر اجازه شرکت در مسابقات بین المللی ویمبلدون را می‌یابند. چهار نفر به مسابقات نیمه‌نهایی راه می‌یابند و دو نفر به مسابقات نهایی.

وقتی که من جام جهانی تنیس را در دست‌هایم می‌فشردم هرگز نپرسیدم که خدایا چرا من؟
و امروز وقتی که درد می‌کشم، باز هم اجازه ندارم که از خدا بپرسم: چرا من؟ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : نهم اردیبهشت 1393 | نویسنده : انسان

 

اثر جدید و حماسی حامد زمانی با عنوان "هم آواز طوفان" با مضامین ضد استکباری

 

دست خدا در کار بود آن شب، باد از یسار، ابر از یمین آمد

طوفان به پا شد خاک وقتی با، دست خدا در آستین آمد

کرکس به دامان هوس افتاد، در چنگ طوفان طبس افتاد

روح خدا قرآن گشود و باز، «وَ الله خَیرُ الماکِرین» آمد

 

 

 

 

11 مگابایت
دانلود کلیپ صوتی
[لینک مستقیم]

 

منبع: مبارز كليپما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 


برچسب‌ها: دانلود, بصیرت, جنگ نرم, شهدا, تروریسم

تاريخ : بیست و ششم فروردین 1393 | نویسنده : انسان


به گزارش رقص شیطان به نقل از جام نیوز، نتایج یک مستند تلویزیونی تولید شده در بریتانیا حاکی از آن است که یک سوم کارمندان مجلس بریتانیا دستکم یکبار از سوی یک نماینده مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند. ظاهرا مردان بیشتر از زنان هدف آزار جنسی بوده‌اند.

 

شبکه تلویزیونی "Channel 4" بریتانیا در جریان تهیه یک مستند، ۷۰ کارمند پارلمان از تمامی جناح‌های مختلف را مورد پرسش قرار داده که در سمت مشاور یا دستیار در آنجا مشغول به کار هستند. یک سوم از این افراد گفته‌اند که دستکم یک بار از سوی نمایندگان پارلمان مورد تعرض جنسی قرار گرفته‌اند.

 

یک چهارم دیگر نیز، اظهار داشته‌اند که شاهد آزار و اذیت جنسی شخص دیگری بوده‌اند. در این میان ظاهرا مردان بیشتر از زنان هدف آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

 

به گزارش سایت آلمانی "زوددویچه" قرار است این مستند با نام "کاخ س ک س مینستر" از شبکه "Channel 4" پخش شود. نام این مستند برگرفته از نام کاخ وست مینستر، محل برگزاری جلسات عوام بریتانیا و مجلس اعیان بریتانیاست.

 

ابتدا مستی، سپس ایجاد مزاحمت

این پرونده، به بحث شدیدی در مورد نحوه رفتار نمایندگان پارلمان بریتانیا دامن زده است. کارکنان پارلمان گزارش داده‌اند که گروهی از نمایندگان محافظه‌کار به طور منظم در بار واقع در پارلمان مست کرده و سپس شروع به ایجاد مزاحمت می‌کنند.

 

یکی از کارکنان مرد توضیح داده که در جریان مراسمی که برای فعالان سیاسی جوان ترتیب داده شده بود، یکی از نمایندگان در ساعت یک بامداد از وی خواسته تا او را تا دستشویی مردانه همراهی کند.

 

یکی دیگر از کارکنان پارلمان نیز گفته است که رئیس‌اش وی را به همراه چند کارمند دیگر به یک بار همجنس‌ بازان دعوت کرده و در آنجا آنها را مورد آزار قرار داده است.

 

واکنش وست مینستر در برابر اتهامات

به نظر می‌رسد کاخ وست مینستر این اتهامات را جدی گرفته است، زیرا جان برکو، رئیس مجلس عوام شامگاه پنج‌شنبه (۱۱ آوریل) از به راه افتادن بلافاصله‌ی یک خط تلفن ویژه خبر داد که کارمندان پارلمان می‌توانند از طریق تماس با آن موارد آزار جنسی را گزارش داده و کمک دریافت کنند.

 

در همین حال یکی از سخنگویان حزب محافظه‌کار نیز اعلام کرده که همه نمایندگان مجلس عوام در آینده بایستی متنی حاوی مجموعه‌ای از قوانین و تعهدات ‌را امضا کنند که بر نحوه رفتار آنها به عنوان کارفرما نظارت دارد.

 

در این میان راهکاری در حال بررسی است که طبق آن مشاوران، دستیاران و افرادی که در انجام تحقیقات کمک می‌کنند، فقط تا ساعت ۹ شب اجازه حضور در کاخ وست مینستر را داشته باشند.

 

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : بیستم فروردین 1393 | نویسنده : انسان

انرژی هسته ای خون بهای شهدای این ملت است ...


افسران - شهدای هسته ای...

فن آوری هسته ای با خون شما به دست آمد؛
و امروز ...

منبع: افسرانما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: دانلود, بصیرت, جنگ نرم, شهدا, تروریسم

تاريخ : یازدهم فروردین 1393 | نویسنده : انسان


سازگار با نسخه های ۳۲ بیت و ۶۴ بیت

خصوصیات نرم افزار جهاد با نفس:

تمامی احادیث کتاب جهاد با نفس.
امکان جستجو در متن عربی و فارسی.
امکان فعال کردن طرح‌های مرور احادیث.
عدم نیاز با نصب و پرتابل بودن.
کاملا فارسی شده و قابل اجرا در محیط ویندوزهای مختلف
همراه با دو بازی زیبا.
همراه با احادیث نماز شب.
سازگار با نسخه های ۳۲ بیت و ۶۴ بیت.
و ...

منبع:www.askdin.com

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 


برچسب‌ها: دانلود, نرم افزار, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم

تاريخ : یازدهم فروردین 1393 | نویسنده : انسان

تذکر لسانی ، وظیفه همگاني +بنر

افسران - تذکر لسانی ، وظیفه همگانیـ

منبع: افسرانما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


برچسب‌ها: دانلود, رهبري, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم

تاريخ : یازدهم فروردین 1393 | نویسنده : انسان

افسران - برادرانم را رها کنید.

منبع: افسران


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری


پخش فیلم سینمایی تایتانیک از شبکه نمایش یک روز پس از آن اتفاق افتاد که رهبر معظم انقلاب گلایه ای عمیق را در مسأله فرهنگ مطرح نمودند و نسبت به رخنه‌های فرهنگی هشدار دادند. آنچه در کار شما از همه عجیب تر مینمود، تبلیغ این فیلم به عنوان یک اثر مناسب برای خانواده ایرانی بود. اکنون در اینجا از جناب آقای کرمی مدیر شبکه نمایش که همواره به عنوان مدیران دغدغه مند، اهل معرفت و متواضع شهره بوده‌ و هستند، این تقاضا وجود دارد که برای ناظران فرهنگی و عموم مخاطبانی که نهاد خانواده و ارزشهای اخلاقی دینی برایشان اهمیت دارد، به چند سوال پاسخ بفرمایند:

-    آیا ترفند "برای اولین بار" به هر قیمتی برای جلب مخاطب و ایجاد هیجان در آنتن تحت مدیریت شما، شیوه مناسبی است؟ حتی اگر نافی ارزشهای سازمان متبوع شما باشد؟ آیا شعف مدیران شما برای پخش "برای اولین بار" بسیاری از فیلمهای مملو از ارزشهای امریکایی تکنیک مناسبی برای مقابله با برنامه های تولیدی و جذاب شبکه‌های بیگانه در ایام نوروز است؟ آیا این پخش "برای اولین بار" نفی تمام ارزشهای سازمانی که تا به امروز مانع پخش این چنین فیلمهایی بوده است، نیست؟ 

-    آیا گمان می‌کنید مخاطب ایرانی منتظر است تا در ایام نوروز یک فیلم تولید 17 سال پیش را تماشا کند؟ آیا فکر نمیکنید هیجانی که در سایتها و برخی مطبوعات درباره پخش این فیلم بوجود آمده بود، در جهت تمسخر شبکه شما بود؟ آیا کامنتهای مخاطبان و اصل خبرها را در این چند روزه مطالعه فرمودید؟ آیا دیدید که هیچ کس از اسطوره سینمایی تایتانیک بی خبر نبود و همگی تنها منتظر بودند لحظاتی را با تماشای "سانسورهای تلویزیون" با خنده و هیجان سر کنند؟  

-    آیا این کار شما نبش قبر و زنده کردن یک جسد متعفن سینمایی مرده سرشار از ضد اخلاقها و ضدارزشهای امریکایی نبود؟ 

-    آیا این کار شما خدشه به اعتبار آنتن جمهوری اسلامی ایران و اسباب تمسخر قرار دادن آن برای بسیاری از مردم، رسانه های داخلی و رسانه های خارجی نبود؟  

-    آیا شما حاضرید این فیلم را، همین فیلم به قول آنونس خودتان "اصلاح شده" را، با پسر نوجوان و باقی اعضای خانواده خود ببینید؟ آیا شما حاضرید الگوی محمد شما در کنشهای اجتماعی، عاطفی و اخلاقی، شخصیت جک در همین فیلم اصلاح شده شما باشد؟ اگر آری پس دیگر حرفی نیست! و اگر نه پس چرا آن را برای دیگر خانواده¬ها توصیه میکنید؟ 

-    آیا شما این فیلم را به بخشی از همان فضای فرهنگی که به قول رهبر معظم انقلاب (یک روز پیش در مشهد مقدس) به هر حال آن را تنفس میکنیم تبدیل نکردید؟ 

-    آیا وقتی رهبر معظم انقلاب از ایستادگی و درونزایی سخن میگویند، پخش امریکایی ترین فیلم تاریخ تا امروز چه به لحاظ کنشهای فردی و فرهنگی و چه به لحاظ بازنمایی نشانه شناختی، تمسخر سخنان ارزشمند ایشان در میان مخاطبانتان نیست؟  

-    آیا توجیه شما این است که همه یا بسیاری قبلا این فیلم را دیده اند و دیگر تأثیر منفی بر پخش آن مترتب نیست؟ آیا باور ندارید که کسانی که به رسانه ملی خودشان اعتماد دارند و بسیاری از کسانی نیز که رغبتی به آن ندارند، آن را ملاک حق و باطل و ارزش و ضد ارزش میدانند و اگر چیزی از تلویزیون پخش شد برای آنها حکم حلیت صادر میکنند؟ آیا نمیپذیرید که وقتی تلویزیون عشق خودبرآمده و بی ریشه دختر و پسر که در تعارض با خانواده است را به رسمیت میشناسد و به آن تقدس میبخشد، دیگر حریمها و بکارتهای ذهنی برای بسیاری از مخاطبان از میان میرود و قبحها ریخته می¬شود؟  

-    آیا میدانید یا نمیدانید که با این کار به بسیاری از ضد ارزشهای نهادینه شده مهر تأیید میزنید و آنها را در ذهن و روان مخاطب تثبیت میکنید؟ منظورم مخاطبانی که فیلم را بر آنتن شما دیدند نیست. منظورم مخاطبانی است که دست کم خبر آن را شنیده اند. از این پس گفته نمیشود "بابا تایتانیک هم از تلویزیون پخش شد"؟ آیا میدانید معنای این تلقی و برداشت اجتماعی از عمل شما چیست؟ -    آیا گمان نمیکنید تیم و افرادی که به خدمت گرفته اید شاید به دنبال تغییر و ساختارستیزی ملاکهای ارزشمند و اخلاقی پخش در سازمان باشند؟ آیا دقت دارید این تیم همان کسانی هستند که سالها پیش با پخش فیلمهایی همچون ارباب حلقه ها ملاکهای سنتی سازمان را زیر پا گذاشتند؟ آیا دقت دارید این تیم همان کسانی هستند که با پخش تغییر یافته و سانسور شده یک اسطوره کلاسیک یونانی و کاملا شناخته شده در فیلم تراوا با وجهه و اعتبار رسانه ملی بازی کردند و همان زمان نیز از سوی مطبوعات مورد تمسخر قرار گرفتند که چه اصراری هست یک اسطوره شناخته شده یونانی را سانسور کنیم و داستانش را تغییر دهیم تا قابل پخش باشد؟ 

-    آیا گمان نمیکنید این افراد به دنبال و درآرزوی آن هستند که تا آنجا شاخصهای فرهنگی جمهوری اسلامی را زیر پا بگذارند که فیلم "خواننده" کیت وینسلت و فیلم "جاده انقلابی" لئوناردو دکاپریو را هم بتوانند از رسانه ملی پخش کنند؟ پخش فیلم¬ها به خودی خود برای مردم فهیم ما تأثیرگذار نیست و آنها همواره فاصله خود را از ضد فرهنگها حفظ میکنند ولی آیا توجه دارید که پخش این فیلمها از رسانه جمهوری اسلامی به معنای عدول و عقب نشینی از شاخصهای فرهنگی است و همه مخاطبان در خودآگاه و ناخودآگاه خود میپذیرند که جمهوری اسلامی از مواضع فرهنگی اش عدول کرده است؟ آیا گمان نمیکنید کسانی که به خدمت گرفته اید شاید آگاهانه در پی همین هدف باشند؟ اگر نه لطفا بفرمایید پخش این فیلم چه خاصیت و اثر دیگری را به همراه داشته است؟  

-    جناب آقای کرمی آیا شما شخصاً نسخه اصلاح شده را تماشا کردید؟ آیا دیدید که چگونه "عشق به سبک امریکایی" به مخاطب عرضه شد؟ آن هم از تریبون جمهوری اسلامی ایران؟ آیا اساساٌ میدانید تایتانیک اسطوره عشق امریکایی است و حالا این اسطوره مورد تأیید رسانه ملی جمهوری اسلامی قرار گرفته است؟ آیا میتوانیم این کار را در راستای ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی ارزیابی کنیم؟ آیا به نظر شما یقه زدن نرم افزاری یا سانسور سکانسهای برهنگی، ماهیت این اسطوره امریکایی را تغییر داده است؟ آیا شما فیلم را دیدید که بدانید چگونه عشق بی ریشه دخترک، مقدس و مصلحت اندیشی خانواده او، منفعت طلبانه ترسیم شده بود؟ آیا دیدید که چگونه تأیید کردیم عشق بی ریشه میتواند و باید ملاک تقابل با خانواده قرار گیرد؟ از به تصویر کشیدن عمل شنیع شرطبندی که تا پایان فیلم بر زیبایی آن تأکید میشود صرف نظر میکنم و تنها میپرسم آیا این سبک از عشق ورزی که ذاتاً امریکایی است و حتی غربی به معنای تاریخی آن هم نیست، مورد تأیید شماست؟  

-    در جداولی که ماهانه برای گزارش عملکرد مثبت فرهنگی تان برای رئیس سازمان ارسال میکنید و در آن سهم درصدی هر فیلم را از دین و اخلاق و امید و آگاهی مشخص میفرمایید این فیلم در کجا قرار می گیرد؟ 

-    جناب آقای کرمی شما مرد دغدغه مند و صالحی هستید و اگر جز این بود پرسشگری از شما چه فایده ای داشت؟ آیا بهتر نیست در روند مدیریت شبکه تجدید نظر بفرمایید؟ آیا کسانی که چندی پیش فیلم فراموش شده هری پاتر را با دوبله بسیار رقت انگیز از شبکه شما پخش کردند همان کسانی نیستند که این فیلم را به شما توصیه کرده اند؟ آیا این دو فیلم دقیقاً یک اثر یعنی "تسلیم شدن رسانه جمهوری اسلامی در مقابل هجمه جبهه فرهنگی بیگانه" را درمیان مخاطبان دوست و دشمن شما القاء نمیکند؟ آیا نمیپذیرید که کسانی که برای پخش اینگونه فیلمها از سیمای جمهوری اسلامی ایران در مجموعه شما له له میزنند اگر دستشان برسد برنامه اسکار را نیز زنده همانند جشنواره فجر از شبکه شما پخش خواهند کرد؟ پخش اسکار نیز مسأله خاصی نیست و مخاطبان داخلی دنبال کننده به هر نحو آن را هم میبینند؛ مسأله این است که رسانه عزیز جمهوری اسلامی ایران چه چیزی را تأیید میکند؟ چرا توجه نداریم که برنامه¬ای وجود دارد تا این دژ فرهنگی انقلاب اسلامی، غرفه به غرفه فتح شود و از ارزشهای متعالی اش عدول کند؟ آیا بهتر نیست اندکی بیشتر بیاندیشید؟ 

منبع:  مشرق


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید

برچسب‌ها: نقد فیلم, رهبري, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم


افسران - نامه شهید علی خلیلی می باشد که ۱۵ روز قبل از شهادتش خطاب به رهبر معظم انقلاب نوشته است.

سلام آقا جان!
امیدوارم حالتان خوب باشد. آنقدرخوب که دشمنانتان از حسودی بمیرند و از ترس خواب بر چشمانشان حرام باشد. اگر از احوالات این سرباز کوچکتان خواستار باشید،خوبم؛دوستانم خیلی شلوغش میکنند. یعنی در برابر جانبازی هایی که مدافعان این آب و خاک کرده اند،شاهرگ و حنجره و روده و معده من عددی نیست که بخواهد ناز کند… هر چند که دکترها بگویند جراحی لازم دارد و خطرناک است و ممکن است چیزی از من نماند…من نگران مسائل خطرناک تر هستم… من میترسم از ایمان چیزی نماند. آخر شنیده ام که پیامبر(ص) فرمودند: اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود، خداوند دعاها را نمی شنود و بلا نازل میکند. من خواستم جلوی بلا را بگیرم.اما اینجا بعضی ها میگویند کار بدی کرده ام. بعضی ها برای اینکه زورشان می آمد برای خرج بیمارستان کمک کنند میگفتند به تو چه ربطی داشت؟!!مملکت قانون و نیروی انتظامی دارد!ولی آن شب اگر من جلو نمی رفتم، ناموس شیعه به تاراج میرفت ونیروی انتظامی خیلی دیر میرسید. شاید هم اصلا نمی رسید…یک آقای ریشوی تسبیح بدست وقتی فهمید من چکار کرده ام گفت : پسرم تو چرا دخالت کردی؟ قطعا رهبر مملکت هم راضی نبود خودت را به خطر بیندازی!من از دوستانم خواهش کردم که از او برای خرج بیمارستان کمک نگیرند، ولی این سوال در ذهنم بوجود آمد که آقاجان واقعا شما راضی نیستید؟؟ آخر خودتان فرمودید امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز شب واجب است.آقاجان!بخدا دردهایی که میکشم به اندازه ی این درد که نکند کاری بر خلاف رضایت شما انجام داده باشم مرا اذیت نمیکند. مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و از منکر تشریح نفرمودید؟مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است؟یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی گری دارند حرف شمارا نمی فهمند؟؟؟یعنی شما اینقدر بین ما غریب هستید؟؟؟رهبرم!جان من و هزاران چون من فدای غربتت. بخدا که دردهای خودم در برابر درد های شما فراموشم میشود که چگونه مرگ غیرت و جوانمردی را به سوگ مینشینید.آقا جان!من و هزاران من در برابر درد های شما ساکت نمی نشینیم و اگر بارها شاهرگمان را بزنند و هیچ ارگانی خرج مداوایمان را ندهد بازهم نمی گذاریم رگ غیرت و ایمان در کوچه های شهرمان بخشکد.
بشکست اگر دل من بفدای چشم مستت
سر خمَ می سلامت شکند اگر سبوییما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: رهبری, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری