X
تبلیغات
رقص شيطان
رقص شيطان
معرفی و آشنایی با شیطان پرستی در آخرالزمان
تاريخ : 2014/4/15 | نويسنده : انسان


به گزارش رقص شیطان به نقل از جام نیوز، نتایج یک مستند تلویزیونی تولید شده در بریتانیا حاکی از آن است که یک سوم کارمندان مجلس بریتانیا دستکم یکبار از سوی یک نماینده مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند. ظاهرا مردان بیشتر از زنان هدف آزار جنسی بوده‌اند.

 

شبکه تلویزیونی "Channel 4" بریتانیا در جریان تهیه یک مستند، ۷۰ کارمند پارلمان از تمامی جناح‌های مختلف را مورد پرسش قرار داده که در سمت مشاور یا دستیار در آنجا مشغول به کار هستند. یک سوم از این افراد گفته‌اند که دستکم یک بار از سوی نمایندگان پارلمان مورد تعرض جنسی قرار گرفته‌اند.

 

یک چهارم دیگر نیز، اظهار داشته‌اند که شاهد آزار و اذیت جنسی شخص دیگری بوده‌اند. در این میان ظاهرا مردان بیشتر از زنان هدف آزار جنسی قرار گرفته‌اند.

 

به گزارش سایت آلمانی "زوددویچه" قرار است این مستند با نام "کاخ س ک س مینستر" از شبکه "Channel 4" پخش شود. نام این مستند برگرفته از نام کاخ وست مینستر، محل برگزاری جلسات عوام بریتانیا و مجلس اعیان بریتانیاست.

 

ابتدا مستی، سپس ایجاد مزاحمت

این پرونده، به بحث شدیدی در مورد نحوه رفتار نمایندگان پارلمان بریتانیا دامن زده است. کارکنان پارلمان گزارش داده‌اند که گروهی از نمایندگان محافظه‌کار به طور منظم در بار واقع در پارلمان مست کرده و سپس شروع به ایجاد مزاحمت می‌کنند.

 

یکی از کارکنان مرد توضیح داده که در جریان مراسمی که برای فعالان سیاسی جوان ترتیب داده شده بود، یکی از نمایندگان در ساعت یک بامداد از وی خواسته تا او را تا دستشویی مردانه همراهی کند.

 

یکی دیگر از کارکنان پارلمان نیز گفته است که رئیس‌اش وی را به همراه چند کارمند دیگر به یک بار همجنس‌ بازان دعوت کرده و در آنجا آنها را مورد آزار قرار داده است.

 

واکنش وست مینستر در برابر اتهامات

به نظر می‌رسد کاخ وست مینستر این اتهامات را جدی گرفته است، زیرا جان برکو، رئیس مجلس عوام شامگاه پنج‌شنبه (۱۱ آوریل) از به راه افتادن بلافاصله‌ی یک خط تلفن ویژه خبر داد که کارمندان پارلمان می‌توانند از طریق تماس با آن موارد آزار جنسی را گزارش داده و کمک دریافت کنند.

 

در همین حال یکی از سخنگویان حزب محافظه‌کار نیز اعلام کرده که همه نمایندگان مجلس عوام در آینده بایستی متنی حاوی مجموعه‌ای از قوانین و تعهدات ‌را امضا کنند که بر نحوه رفتار آنها به عنوان کارفرما نظارت دارد.

 

در این میان راهکاری در حال بررسی است که طبق آن مشاوران، دستیاران و افرادی که در انجام تحقیقات کمک می‌کنند، فقط تا ساعت ۹ شب اجازه حضور در کاخ وست مینستر را داشته باشند.

 

 

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : 2014/4/9 | نويسنده : انسان

انرژی هسته ای خون بهای شهدای این ملت است ...


افسران - شهدای هسته ای...

فن آوری هسته ای با خون شما به دست آمد؛
و امروز ...

منبع: افسرانما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: دانلود, بصیرت, جنگ نرم, شهدا, تروریسم

تاريخ : 2014/3/31 | نويسنده : انسان


سازگار با نسخه های ۳۲ بیت و ۶۴ بیت

خصوصیات نرم افزار جهاد با نفس:

تمامی احادیث کتاب جهاد با نفس.
امکان جستجو در متن عربی و فارسی.
امکان فعال کردن طرح‌های مرور احادیث.
عدم نیاز با نصب و پرتابل بودن.
کاملا فارسی شده و قابل اجرا در محیط ویندوزهای مختلف
همراه با دو بازی زیبا.
همراه با احادیث نماز شب.
سازگار با نسخه های ۳۲ بیت و ۶۴ بیت.
و ...

منبع:www.askdin.com

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


 


برچسب‌ها: دانلود, نرم افزار, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم

تاريخ : 2014/3/31 | نويسنده : انسان

تذکر لسانی ، وظیفه همگاني +بنر

افسران - تذکر لسانی ، وظیفه همگانیـ

منبع: افسرانما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید


برچسب‌ها: دانلود, رهبري, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم

تاريخ : 2014/3/31 | نويسنده : انسان

افسران - برادرانم را رها کنید.

منبع: افسران


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری


پخش فیلم سینمایی تایتانیک از شبکه نمایش یک روز پس از آن اتفاق افتاد که رهبر معظم انقلاب گلایه ای عمیق را در مسأله فرهنگ مطرح نمودند و نسبت به رخنه‌های فرهنگی هشدار دادند. آنچه در کار شما از همه عجیب تر مینمود، تبلیغ این فیلم به عنوان یک اثر مناسب برای خانواده ایرانی بود. اکنون در اینجا از جناب آقای کرمی مدیر شبکه نمایش که همواره به عنوان مدیران دغدغه مند، اهل معرفت و متواضع شهره بوده‌ و هستند، این تقاضا وجود دارد که برای ناظران فرهنگی و عموم مخاطبانی که نهاد خانواده و ارزشهای اخلاقی دینی برایشان اهمیت دارد، به چند سوال پاسخ بفرمایند:

-    آیا ترفند "برای اولین بار" به هر قیمتی برای جلب مخاطب و ایجاد هیجان در آنتن تحت مدیریت شما، شیوه مناسبی است؟ حتی اگر نافی ارزشهای سازمان متبوع شما باشد؟ آیا شعف مدیران شما برای پخش "برای اولین بار" بسیاری از فیلمهای مملو از ارزشهای امریکایی تکنیک مناسبی برای مقابله با برنامه های تولیدی و جذاب شبکه‌های بیگانه در ایام نوروز است؟ آیا این پخش "برای اولین بار" نفی تمام ارزشهای سازمانی که تا به امروز مانع پخش این چنین فیلمهایی بوده است، نیست؟ 

-    آیا گمان می‌کنید مخاطب ایرانی منتظر است تا در ایام نوروز یک فیلم تولید 17 سال پیش را تماشا کند؟ آیا فکر نمیکنید هیجانی که در سایتها و برخی مطبوعات درباره پخش این فیلم بوجود آمده بود، در جهت تمسخر شبکه شما بود؟ آیا کامنتهای مخاطبان و اصل خبرها را در این چند روزه مطالعه فرمودید؟ آیا دیدید که هیچ کس از اسطوره سینمایی تایتانیک بی خبر نبود و همگی تنها منتظر بودند لحظاتی را با تماشای "سانسورهای تلویزیون" با خنده و هیجان سر کنند؟  

-    آیا این کار شما نبش قبر و زنده کردن یک جسد متعفن سینمایی مرده سرشار از ضد اخلاقها و ضدارزشهای امریکایی نبود؟ 

-    آیا این کار شما خدشه به اعتبار آنتن جمهوری اسلامی ایران و اسباب تمسخر قرار دادن آن برای بسیاری از مردم، رسانه های داخلی و رسانه های خارجی نبود؟  

-    آیا شما حاضرید این فیلم را، همین فیلم به قول آنونس خودتان "اصلاح شده" را، با پسر نوجوان و باقی اعضای خانواده خود ببینید؟ آیا شما حاضرید الگوی محمد شما در کنشهای اجتماعی، عاطفی و اخلاقی، شخصیت جک در همین فیلم اصلاح شده شما باشد؟ اگر آری پس دیگر حرفی نیست! و اگر نه پس چرا آن را برای دیگر خانواده¬ها توصیه میکنید؟ 

-    آیا شما این فیلم را به بخشی از همان فضای فرهنگی که به قول رهبر معظم انقلاب (یک روز پیش در مشهد مقدس) به هر حال آن را تنفس میکنیم تبدیل نکردید؟ 

-    آیا وقتی رهبر معظم انقلاب از ایستادگی و درونزایی سخن میگویند، پخش امریکایی ترین فیلم تاریخ تا امروز چه به لحاظ کنشهای فردی و فرهنگی و چه به لحاظ بازنمایی نشانه شناختی، تمسخر سخنان ارزشمند ایشان در میان مخاطبانتان نیست؟  

-    آیا توجیه شما این است که همه یا بسیاری قبلا این فیلم را دیده اند و دیگر تأثیر منفی بر پخش آن مترتب نیست؟ آیا باور ندارید که کسانی که به رسانه ملی خودشان اعتماد دارند و بسیاری از کسانی نیز که رغبتی به آن ندارند، آن را ملاک حق و باطل و ارزش و ضد ارزش میدانند و اگر چیزی از تلویزیون پخش شد برای آنها حکم حلیت صادر میکنند؟ آیا نمیپذیرید که وقتی تلویزیون عشق خودبرآمده و بی ریشه دختر و پسر که در تعارض با خانواده است را به رسمیت میشناسد و به آن تقدس میبخشد، دیگر حریمها و بکارتهای ذهنی برای بسیاری از مخاطبان از میان میرود و قبحها ریخته می¬شود؟  

-    آیا میدانید یا نمیدانید که با این کار به بسیاری از ضد ارزشهای نهادینه شده مهر تأیید میزنید و آنها را در ذهن و روان مخاطب تثبیت میکنید؟ منظورم مخاطبانی که فیلم را بر آنتن شما دیدند نیست. منظورم مخاطبانی است که دست کم خبر آن را شنیده اند. از این پس گفته نمیشود "بابا تایتانیک هم از تلویزیون پخش شد"؟ آیا میدانید معنای این تلقی و برداشت اجتماعی از عمل شما چیست؟ -    آیا گمان نمیکنید تیم و افرادی که به خدمت گرفته اید شاید به دنبال تغییر و ساختارستیزی ملاکهای ارزشمند و اخلاقی پخش در سازمان باشند؟ آیا دقت دارید این تیم همان کسانی هستند که سالها پیش با پخش فیلمهایی همچون ارباب حلقه ها ملاکهای سنتی سازمان را زیر پا گذاشتند؟ آیا دقت دارید این تیم همان کسانی هستند که با پخش تغییر یافته و سانسور شده یک اسطوره کلاسیک یونانی و کاملا شناخته شده در فیلم تراوا با وجهه و اعتبار رسانه ملی بازی کردند و همان زمان نیز از سوی مطبوعات مورد تمسخر قرار گرفتند که چه اصراری هست یک اسطوره شناخته شده یونانی را سانسور کنیم و داستانش را تغییر دهیم تا قابل پخش باشد؟ 

-    آیا گمان نمیکنید این افراد به دنبال و درآرزوی آن هستند که تا آنجا شاخصهای فرهنگی جمهوری اسلامی را زیر پا بگذارند که فیلم "خواننده" کیت وینسلت و فیلم "جاده انقلابی" لئوناردو دکاپریو را هم بتوانند از رسانه ملی پخش کنند؟ پخش فیلم¬ها به خودی خود برای مردم فهیم ما تأثیرگذار نیست و آنها همواره فاصله خود را از ضد فرهنگها حفظ میکنند ولی آیا توجه دارید که پخش این فیلمها از رسانه جمهوری اسلامی به معنای عدول و عقب نشینی از شاخصهای فرهنگی است و همه مخاطبان در خودآگاه و ناخودآگاه خود میپذیرند که جمهوری اسلامی از مواضع فرهنگی اش عدول کرده است؟ آیا گمان نمیکنید کسانی که به خدمت گرفته اید شاید آگاهانه در پی همین هدف باشند؟ اگر نه لطفا بفرمایید پخش این فیلم چه خاصیت و اثر دیگری را به همراه داشته است؟  

-    جناب آقای کرمی آیا شما شخصاً نسخه اصلاح شده را تماشا کردید؟ آیا دیدید که چگونه "عشق به سبک امریکایی" به مخاطب عرضه شد؟ آن هم از تریبون جمهوری اسلامی ایران؟ آیا اساساٌ میدانید تایتانیک اسطوره عشق امریکایی است و حالا این اسطوره مورد تأیید رسانه ملی جمهوری اسلامی قرار گرفته است؟ آیا میتوانیم این کار را در راستای ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی ارزیابی کنیم؟ آیا به نظر شما یقه زدن نرم افزاری یا سانسور سکانسهای برهنگی، ماهیت این اسطوره امریکایی را تغییر داده است؟ آیا شما فیلم را دیدید که بدانید چگونه عشق بی ریشه دخترک، مقدس و مصلحت اندیشی خانواده او، منفعت طلبانه ترسیم شده بود؟ آیا دیدید که چگونه تأیید کردیم عشق بی ریشه میتواند و باید ملاک تقابل با خانواده قرار گیرد؟ از به تصویر کشیدن عمل شنیع شرطبندی که تا پایان فیلم بر زیبایی آن تأکید میشود صرف نظر میکنم و تنها میپرسم آیا این سبک از عشق ورزی که ذاتاً امریکایی است و حتی غربی به معنای تاریخی آن هم نیست، مورد تأیید شماست؟  

-    در جداولی که ماهانه برای گزارش عملکرد مثبت فرهنگی تان برای رئیس سازمان ارسال میکنید و در آن سهم درصدی هر فیلم را از دین و اخلاق و امید و آگاهی مشخص میفرمایید این فیلم در کجا قرار می گیرد؟ 

-    جناب آقای کرمی شما مرد دغدغه مند و صالحی هستید و اگر جز این بود پرسشگری از شما چه فایده ای داشت؟ آیا بهتر نیست در روند مدیریت شبکه تجدید نظر بفرمایید؟ آیا کسانی که چندی پیش فیلم فراموش شده هری پاتر را با دوبله بسیار رقت انگیز از شبکه شما پخش کردند همان کسانی نیستند که این فیلم را به شما توصیه کرده اند؟ آیا این دو فیلم دقیقاً یک اثر یعنی "تسلیم شدن رسانه جمهوری اسلامی در مقابل هجمه جبهه فرهنگی بیگانه" را درمیان مخاطبان دوست و دشمن شما القاء نمیکند؟ آیا نمیپذیرید که کسانی که برای پخش اینگونه فیلمها از سیمای جمهوری اسلامی ایران در مجموعه شما له له میزنند اگر دستشان برسد برنامه اسکار را نیز زنده همانند جشنواره فجر از شبکه شما پخش خواهند کرد؟ پخش اسکار نیز مسأله خاصی نیست و مخاطبان داخلی دنبال کننده به هر نحو آن را هم میبینند؛ مسأله این است که رسانه عزیز جمهوری اسلامی ایران چه چیزی را تأیید میکند؟ چرا توجه نداریم که برنامه¬ای وجود دارد تا این دژ فرهنگی انقلاب اسلامی، غرفه به غرفه فتح شود و از ارزشهای متعالی اش عدول کند؟ آیا بهتر نیست اندکی بیشتر بیاندیشید؟ 

منبع:  مشرق


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید

برچسب‌ها: نقد فیلم, رهبري, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم


افسران - نامه شهید علی خلیلی می باشد که ۱۵ روز قبل از شهادتش خطاب به رهبر معظم انقلاب نوشته است.

سلام آقا جان!
امیدوارم حالتان خوب باشد. آنقدرخوب که دشمنانتان از حسودی بمیرند و از ترس خواب بر چشمانشان حرام باشد. اگر از احوالات این سرباز کوچکتان خواستار باشید،خوبم؛دوستانم خیلی شلوغش میکنند. یعنی در برابر جانبازی هایی که مدافعان این آب و خاک کرده اند،شاهرگ و حنجره و روده و معده من عددی نیست که بخواهد ناز کند… هر چند که دکترها بگویند جراحی لازم دارد و خطرناک است و ممکن است چیزی از من نماند…من نگران مسائل خطرناک تر هستم… من میترسم از ایمان چیزی نماند. آخر شنیده ام که پیامبر(ص) فرمودند: اگر امر به معروف و نهی از منکر ترک شود، خداوند دعاها را نمی شنود و بلا نازل میکند. من خواستم جلوی بلا را بگیرم.اما اینجا بعضی ها میگویند کار بدی کرده ام. بعضی ها برای اینکه زورشان می آمد برای خرج بیمارستان کمک کنند میگفتند به تو چه ربطی داشت؟!!مملکت قانون و نیروی انتظامی دارد!ولی آن شب اگر من جلو نمی رفتم، ناموس شیعه به تاراج میرفت ونیروی انتظامی خیلی دیر میرسید. شاید هم اصلا نمی رسید…یک آقای ریشوی تسبیح بدست وقتی فهمید من چکار کرده ام گفت : پسرم تو چرا دخالت کردی؟ قطعا رهبر مملکت هم راضی نبود خودت را به خطر بیندازی!من از دوستانم خواهش کردم که از او برای خرج بیمارستان کمک نگیرند، ولی این سوال در ذهنم بوجود آمد که آقاجان واقعا شما راضی نیستید؟؟ آخر خودتان فرمودید امر به معروف و نهی از منکر مثل نماز شب واجب است.آقاجان!بخدا دردهایی که میکشم به اندازه ی این درد که نکند کاری بر خلاف رضایت شما انجام داده باشم مرا اذیت نمیکند. مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و از منکر تشریح نفرمودید؟مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است؟یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی گری دارند حرف شمارا نمی فهمند؟؟؟یعنی شما اینقدر بین ما غریب هستید؟؟؟رهبرم!جان من و هزاران چون من فدای غربتت. بخدا که دردهای خودم در برابر درد های شما فراموشم میشود که چگونه مرگ غیرت و جوانمردی را به سوگ مینشینید.آقا جان!من و هزاران من در برابر درد های شما ساکت نمی نشینیم و اگر بارها شاهرگمان را بزنند و هیچ ارگانی خرج مداوایمان را ندهد بازهم نمی گذاریم رگ غیرت و ایمان در کوچه های شهرمان بخشکد.
بشکست اگر دل من بفدای چشم مستت
سر خمَ می سلامت شکند اگر سبوییما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: رهبری, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : 2014/3/21 | نويسنده : انسان


افسران - /نوروز مبارک...!/


منبع: افسران


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری


نرم افزار شمیم یار ۹۳

نرم افزار تقویم سال ۹۳ برای ویندوز+دانلود


شمیم یار ۹۳ امروز برای شما کاربران عزیز نرم افزار تقویم سال ۹۳ برای دسکتاپ ویندوزبه همراه امکانات فوق العاده رو آماده دانلود کردیم.  نرم افزار تقویم شمیم یار اولین تقویم کاملا مذهبی برای دسکتاپ ویندوز با محتوایی جامع و مفید طراحی و به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

امکانات برنامه شمیم یارعبارتند از : تقویم روزانه و ماهانه به همراه رویدادهای ملی و مذهبی ، هر روز شامل محتواهایی در قالب قرآن ، اهل بیت ، حدیث ، احکام ، شهدا ، مشاوره و تربیت ،نمایش اوقات شرعی و یادآوری و پخش اذان ، اعمال عبادی، امکان ثبت یادداشت روزانه ، امکان ثبت یادآوری ، ویترین نرم افزارهای انجمن گفتگوی دینی ، پیامک پاسخگو
از امکانات جدید این برنامه می توان به نمایش خورشید و هلال واقعی ماه در گوشه دسکتاپ، امکان تعویض تم صفحه اصلی، امکان انتخاب سه اذان متفاوت برای صبح، ظهر و مغرب ، بهبود سرعت و عملکرد تقویم، امکان تغییر مکان تقویم در راست یا چپ صفحه ویندوز و … اشاره کرد. شما هم اکنون می توانید برنامه شمیم یار ۹۳ را از سایت ندای یک بسیجی عاشق دریافت نمایید.


قابلیت های تقویم شمیم یار ۹۳ :

-     اضافه شدن اوقات شرعی ۱۲۰۰ شهر مختلف ایران
-     اضافه شدن اوقات شرعی ۲۵۰۰ شهر خارج از کشور
-     نمایش خورشید و هلال ماه واقعی در گوشه صفحه ویندوز
-     ظاهر کاملا متفاوت با قابلیت انتخاب دو پوسته گرافیکی متفاوت برای تقویم
-     اضافه شدن بخش ویترین جهت سهولت در یافتن و اجرای سایر نرم افزارهای انجمن
-     قابلیت انتخاب اذان های جداگانه برای صبح، ظهر و مغرب
-     قابلیت تنظیم نمایش تقویم دسکتاپی در راست یا چپ صفحه
-     رفع مشکل نمایش فایل Downloader در ویندوز سون

-     نمایش تقویم به صورت روزانه با قابلیت جابجایی بین روزها
-    نمایش تقویم شمسی ، قمری یا میلادی و اوقات شرعی در کنار دسکتاپ ویندوز
-    نمایش کامل رویداد های ملی و مذهبی و میلادی (جامع تر از تقویم های رسمی)
-    نمایش تقویم گرافیکی با طرح جدید مناسبتی ماهانه با قابلیت مشاهده رویدادهای هر روز
-    نمایش اوقات شرعی روز برای شهر دلخواه با قابلیت نمایش و چاپ اوقات شرعی کل سال
-    پخش اذان در هنگام اذان به صورت خودکار با قابلیت انتخاب ۱۸ اذان دلخواه
-    هشدار دهنده اذان با قابلیت تنظیم بین ۱ تا ۳۰ دقیقه قبل از اذان
-    هر روز حاوی آیات گلچین شده قرآن کریم همراه با ترجمه و پخش آنلاین و تفسیر
-    هر روز حاوی مطالب اهل بیت علیهم السلام جهت شناخت زندگی ائمه اطهارعلیهم السلام
-    هر روز حاوی یکی از احادیث زیبای معصومین همراه با ترجمه
-    هر روز حاوی یکی از احکام شرعی با نظر مراجع مختلف
-    هر روز حاوی یکی از جملات زیبای شهدا ، وصیتنامه ، خاطره و …
-    هر روز حاوی مطالب مشاوره و تربیتی کاربردی برای همه اقشار جامعه
-    هر روز حاوی یک بیت شعر پیرامون امام زمان(عج) به علاوه یک صوت مهدوی در روزهای آدینه
-    نمایش اعمال عبادی سال (ذکر ادعیه و نماز و اعمال مخصوص مناسبت ها)
-    امکان ثبت یادآوری برای روزهای دلخواه جهت هشدار دادن به شما
-    امکان ثبت یاداشت های روزانه در هر روز دلخواه
-    اجرای خودکار تقویم با هر بار اجرای ویندوز بدون ایجاد کندی در سیستم
-    قابلیت پنهان کردن تقویم و استفاده مجدد در هر بار نیاز تنها با یک کلیک
-    نمایش خودکار سر خط مطالب و رویدادهای هر روز بدون باز کردن تقویم
-    امکان ارسال پرسش های دینی و دریافت جواب به صورت پیامک
-    امکان جستجوی پرسش و پاسخ در جستجوگر جواب
-    نمایش تعطیلات رسمی با رنگ و آیکون مشخص
-    نمایش تازه های انجمن گفتگوی دینی در حالت آنلاین
-    معرفی مراکز پاسخگو جهت دریافت هر گونه مشاوره و معرفی تولیدات انجمن گفتگوی دینی

هزینه = هدیه ۱۴ صلوات به روح مطهر حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها


دانلود نرم افزارما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: دانلود, نرم افزار, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم

به گزارش رقص شیطان به نقل از دیلی خبر اوایل هفته بود که ازدواج خانم با سگش سر زبانها افتاد.برنامه تلویزیونی سعی کرد هر طور شده از خانم وقت مصاحبه بگیرد.مقدمات فراهم شد و خانم در برنامه تلویزیونی حضور یافت.مصاحبه توسط دو نفر از مجریان هدایت می شد.مجریان برنامه آقای فیلیپ اسکوفیلد و خانم هالی ولوبی برای اغاز سخن هدف خانم اماندا راجرز را از ازدواجش پرسیدند.
راجرز در این خصوص می گوید اوایل هفته بود که با سگم"شبا"ازدواج نمودم.من عاشق او هستم.به همدیگر خیلی علاقه داشتیم.هر کسی در این دنیا علاقه و عشق های مختلفی دارد.در مراسم ازدواج من بیش از 200 میهمان شرکت کرده بودند چرا شما تشریف نیاورده بودید؟.سپس مجریان برنامه از اماندا سوال نمودند چی شد که با سگ ازدواج نمودی وی در جواب ایشان گفت مردان علاقه کمتری به سگ دارند و تا دلشان نخواهد او را به رختخواب راه نمی دهند.ارتباط من با شبا خیلی عمیق بود.شبا  سنی ندارد ولی علاقه من به او خیلی زیاد است.
به گزارش دیلی خبر در پایان آقای فیلیپ در حالی که خنده بر لب داشت از اماندا سوال نمود ایا سگ می تواند خواسته ای شما را براورده نماید؟اماندا گفت وقتی علاقه و ارتباط دو طرفه باشد بدون شک این اتفاق نیز می افتد.

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : 2014/3/18 | نويسنده : انسان

تل‌آویو چگونه تاسیس شد +تصاویر

به گزارش رقص شیطان به نقل از   وبگردی باشگاه خبرنگاران در 1909، تعدادی از مهاجران یهودی غاصب فلسطین تصمیم گرفتند که شهر جافا را ترک کنند و برای دستیابی به محیطی دلخواه‌تر به بیرون از شهر بروند. آن‌ها با کمپانی «اهوزات-بایت» و مرکز کمک‌های مالی ملت یهودی ارتباط برقرار کردند  و از آن‌ها دوازده هکتار از تپه‌های شنی واقع در شمال جافا را به دست‌ آوردند.

در آوریل 1909، 66 خانواده یهودی در یکی از تپه‌های متروک گرد هم آمدند تا زمین‌ها را طی یک قرعه‌کشی بین خود تقسیم کنند. این گردهم‌آیی، معمولا به عنوان تاریخ رسمی تاسیس شهر تل‌آویو در نظر گرفته می‌شود. قرعه‌کشی به دست «آکیوا آریی‌ویس»،رئیس مجمع ساخت‌وساز یهود سازماندهی شد. وایز، 120 صدف دریایی را از ساحل جمع‌آوری کرد؛ نیمی سفید و نیمی خاکستری. اسامی افراد بر صدف‌های سفید نوشته‌شده بود و نام منطقه‌های تقسیم شده بر صدف‌های خاکستری. یکی از پسرها مامور نوشتن نام افراد شد و دختری هم نام مناطق را بر صدف‌های مخصوص نوشت. به این ترتیب زمین‌های تل‌آویو میان مهاجران صهیونیست تقسیم شد.
عکاسی به نام «آبراهام سوشکین» این رویداد را ثبت و ضبط کرده است.نخستین خانواده‌های یهودی که تل‌آویو را تاسیس کردند
برای تعیین منطقه سکونت‌شان قرعه‌کشی انجام دادند

نام تل‌آویو برگرفته از ترجمه شخصی به نام سوکولو از لقب «آلتنولند» (کهنه سرزمین جدید) -ابداعی هرتزل- است که مبتنی بر نام منطقه‌ای در میان‌دورود ، مذکور در کتاب حزقیال نبی می‌باشد: «... و سپس من آن‌ها را از اسارت در تل آبیب نجات دادم...». آویو، معادل عبری واژه «بهار» است؛ نماد تجدید حیات و «تل» نام تپه‌ای است که از تجمع بقایای دوره‌های تمدنی مختلف ساخته‌شده و هر تمدنی چیزی بر آن افزوده باشد.

محل مشخص در عکس، «بلوار روچیلد» -یکی از مناطق اولیه تل‌آویو امروز-  نام دارد. این نامگذاری به افتخار خدمات و خاصه‌خرجی‌های مالی بارون ادموند بنجامین روچیلد، بانکدار فرانسوی برای ایجاد موطن یهود انجام شده است.منطقه‌ای تحت عنوان «اکلکتیک» در بلوار روچیلد- دهه 1920بلوار روچیلد از نمایی دیگر؛ دهه 30 میلادی
همان نما از بلوار روچیلد؛ سال‌ها بعد

دهه 1910؛ ساخت‌وساز برای احداث تل‌آویو


تل‌آویو؛ یکسال پس از تاسیس
همان کیوسک در تل‌آویو؛ امروزما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : 2014/3/16 | نويسنده : انسان

مرجع تقلید لس آنجلسی! +دانلود


 

ببینید و بخندید!

 

بالاخره انتظارها به سر رسید! طی یک اقدام مجاهدانه، مرجع تقلید لس آنجلسی هم وارد میدان شد تا گره های کور مسلمانان را بگشاید!

وقتی سوژه ی خنده ی فتنه ی هشتاد و هشت، یعنی جناب کروبی خود را آیت الله نامید، دیگر حسن الله یاری خیلی شکسته نفسی کرده که به مرجعیت راضی شده! و ادعای خدایی نکرده!

ظاهرا دلارهای تانخورده آمریکایی زیر زبان این طلبه نمای افغانی بسیار مزه کرده و هوش از کله اش برده است. گمانه زنی ها حاکی از آن است که احتمالا الهیاری با کسب فیض از محضر اساتیدی برجسته همچون بنیامین نتانیاهو و باراک اوباما به درجه مرجعیت نائل شده باشد !

 

حال به بخشی از استفتائات این طلبه نمای متوهم می پردازیم :

 

خرید و فروش اجناس اسرائیلی

سوال: خرید و فروش محصولات قوم یهود بویژه کالاهای وابسته به اسرائیل چه حکمی دارد ؟

خرید و فروش محصولات وابسته به هیچ کشوری بذاته اشکال ندارد و کشور یا دولت اسرائیل، مدخلیتی در حرمت این مسأله ندارد.

تعامل با اهل سنت

سوال : در محل زندگی ما اهل سنت هم زندگی می کنند. در صورتی که مجبور به خرید و فروش و تعامل با آنها باشیم آیا تعامل با آنها برای ما جایز است؟

نزد فقهای امامیه در حلال زاده بودن پیروان مکتب سقیفه اختلاف است البته اقوی عدم حلال زادگی این جماعت است. بنابراین هرگونه تعامل با آنها حرام و ناصحیح است.

حمایت و کمک به مردم فلسطین

سوال : کمک کردن به مردم فلسطین در جنگ هایی که با اسرائیل دارند با توجه به اینکه عموما از اهل سنت هستند چه حکمی دارد؟

آنچه از روایات و قول و سیره علماء مذهب بر می آید وجوب لعن و تبری از پیروان مکتب سقیفه است بنابراین کمک به آنها نه تنها وجه شرعی ندارد بلکه احتیاطا جایز نمی باشد.

 

 

در رد این شخص دلقک و عامل صهیونیست همین بس که خرید و فروش با رژیم صهیونیستی را مباح می داند اما برادران اهل تسنن را که در توحید و نبوت و معاد با ما مشترک هستند را با صفاتی که لایق خودش هست خطاب می کند.از دیگر فتاوای عجیب این عروسک خیمه شب بازی، جایز ندانستن کمک به مردم مظلوم فلسطین است!

 

3.63 مگابایت
دانلود کلیپ تصویری

[لینک مستقیم]

منبع: مبارز کلیپ
ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: دانلود, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : 2014/3/15 | نويسنده : انسان

به گزارش رقص شیطان  به نقل از بولتن نیوز، در این مراسم که از طرف نمایندگی آرتا تاک موتور برگزار شده بود، به بهانه بازگشایی مرکز خدمات پس از فروش و تعمیرگاه مرکزی مازراتی در ایران(میدان توحید) از نسل ششم کواتروپورته و همچنین محصول جدید این کمپانی که به تازگی وارد بازارهای جهانی شده – گیبلی ۲۰۱۴ – رونمایی شد.

 


نکتۀ جالبی که در بسیاری از پایگاه های خبری بازتاب ویژه ای داشت، حضور بانوانی بود که به عنوان مدل های تبلیغاتی در این مراسم حضور داشتند و مهم تر از آن عکس های یادگاری این بانوان در پایان مراسم، که به سرعت در شبکه های اجتماعی و پایگاه های خبری منتشر شد. 

مراسمی که هم خودروی خاص به خود دید و هم "مدل"های خاص!  گویا مسئولان این نمایندگی قصد داشته اند، به روز باشند و همانند همکاران اروپایی خود که برای رونمایی از خودروی جدید معمولاً از یک یا چند مدل زن برای تبلیغ و جلب مشتری استفاده می کنند، آن ها نیز مدل های زن را کنار خودرو به نمایش بگذارند؛ البته جای خوشبختی دارد که این مدل ها لااقل "تا حدودی"، حجاب را رعایت کرده اند!!!

در ادامه تعدادی از این عکس ها را با هم می بینیم:منبع: افسران


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید

برچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : 2014/3/15 | نويسنده : انسان
تاريخ : 2014/3/10 | نويسنده : انسان

تصويري از نمايشگاه مدل‌هاي حجاب در ميلان ايتاليا

به گزارش رقص شیطان به نقل از «آرماگدون» ، خبر مربوط به "مدل های روسری منطبق بر حجاب اسلامی" در نمایشگاه مد میلان ایتالیا، به همراه تصاویر متعدد، شنبه گذشته دقایقی کوتاه بر روی خروجی بخش اخبار "یاهو مکتوب" (یاهو خاور میانه) قرار گرفت. خبری که عنوان آن چنین بود:
HIJAB friendly headwears in Milan show (مدل های منطبق با حجاب در نمایشگاه مد میلان)
اما دقایقی بعد، این خبر به کلی از روی خروجی یاهو و گوگل حذف شد و حتی در موتورهای جستجو هم تصاویر آن قابل دسترسی نیست، به طوری که جستجو برای یافتن تصاویر مدل های مشهور که با روسری های زیبا و کاملا منطبق با حجاب اسلامی بر روی صحنه نمایشگاه مد لباس میلان ایتالیا ظاهر شده بودند، نتیجه ای ندارد و تنها در سایت "گوگل"، دو تصویر از ده ها تصویر مدل های "محجبه" در دسترس است، آن هم در خبری که به انتقاد از این نوع پوشش و بیان "دشواری" استفاده از آن می پردازد!
این در حالی است که تصاویر و اخبار مربوط به نمایشگاه های مد در دورافتاده ترین مناطق، با آب و تاب بسیار به نمایش گذارده می شود، اما مدل های "حجاب"، آن هم در یکی از مشهورترین نمایشگاه های مد جهان در میلان ایتالیا، به سرعت حذف می گردد تا اثری از حجاب اسلامی برجا نماند؛ چرا که نشانه تسلیم ناخواستۀ طراحان جهانی مد در برابر گرایش روزافزون مسلمانان به حجاب است و ثابت می کند که طراحان مد، برای حفظ بازار و کسب درآمد هم که شده، نمی توانند جمعیت بیش از ۱.۵ میلیاردی مسلمانان جهان را نادیده بگیرند.


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری


به گزارش رقص شیطان به نقل از رصد : رهبري روز گذشته در جمع مردم پرشور تبريز درباره جنايات و آدم‌كشي هاي امريكا در نقاط مختلف جهان به خصوص عراق و افغانستان فرمودند: "شما نگاه كنيد در دنيا، ببينيد آمريكا چه‌كار كرده؟ جنگهايى كه آمريكا به راه انداخته است، انسانهاى بى‌گناه و غيرنظامى‌اى كه در اين جنگها و در غير اين جنگها به خاك و خون كشانده است؛ ديكتاتورهايى كه در شرق و غرب دنيا مورد حمايت آمريكا قرار گرفته‌اند - يكى از آنها محمّدرضاى پهلوىِ ايران بود و ده‌ها نفر از قبيل او در كشورهاى آسيايى، در كشورهاى آفريقايى، در كشورهاى آمريكاى لاتين، از نظامى و غيرنظامى - و سالهاى متمادى به مردم خودشان ظلم كردند، خون مردم را به شيشه كردند، ثروتهاى مردم را غارت كردند، پدر مردم را درآوردند. حمايت از اينها در كارنامه‌ى عمل آمريكا وجود دارد... در افغانستان يك‌جور ديگر، شركتهاى آدم‌كشى و ترور را - كه من يكى [از آنها] را يك‌وقتى در يك سخنرانى، اسم آوردم: شركت معروف «بِلَك‌واتِر» آمريكايى كه كار آن آدم‌كشى است، ترور است - انداختند به جان مردم" (۱۳۹۲/۱۱/۲۸ )

سایت مشرق، گزارش معرفي شركت بلك واتر آمريكا را بار ديگر براي تنوير افكار عمومي و تبيين جنايات آمريكا بازنشر مي‌دهد.

*******

شرکت‌های خصوصی امنیتی و نظامی پس از حملات 11 سپتامبر و آغاز مداخلات نظامی وسیع آمریکا در منطقه خاورمیانه افزایش چشمگیری یافتند. می‌تواند گفت که فرآیند اعطای وظایف نظامی و امنیتی به این نوع شرکت‌ها تبدیل به روندی روزافزون در جنگ‌های امریکا شده است.
یکی از این شرکت‌ها "بلک‌واتر آمریکا" (BlackWater USA) بود که در پی پدید امدن رسوایی‌های زیاد نام خود را به شرکت "آکادمی" (Academi) تغییر داد. در گزارش حاضر سعی می‌شود جنبه‌های مختلف ساختاری و عملیاتی این سازمان نظامی و امنیتی خصوصی تشریح گردد.

بلک‌واتر و ایکس‌ای نام خود را به آکادمی تغییر دادند تا جنایت‌هایشان فراموش گردد


"آکادمی" که قبلا با عنوان "شرکت خدمات ایکس‌ای" (Xe Services) و "بلک‌واتر آمریکا" خوانده می‌شد در سال 1997 توسط اریک پرنس (Eric Prince) و "آل کلارک" (Al Clark) تأسیس گشت.[1] پرینس پس از واگذاری شرکت به امارات نقل مکان نمود تا در آنجا از اتهاماتی که پس از رسوایی‌های پی در پی بلک‌واتر متوجه وی بودند فرار نماید.

آکادمی هم‌اکنون بزرگترین شرکت در میان سه شرکت خصوصی امنیتی است که برای وزارت امور خارجه آمریکا فعالیت می‌کنند. دولت اوباما قراردادی 250 میلیون دلاری با این شرکت منعقد نموده است تا در افغانستان برای وزارت امور خارجه و سازمان سیا کار کند.[2]

اریک پرنس مدیر و مالک سابق بلک‌واتر

هم‌اکنون در امارات مشغول ایجاد ارتشی خصوصی برای حکام این کشور است

تاریخچه شرکت

"بلک‌واتر آمریکا" که در سال 1997 تأسیس شده بود اولین قرارداد خود را پس از حمله به نام "یو‌اس‌اس‌کول" (USS Cole) در ساحل یمن در اکتبر 2000 منعقد نمود. این شرکت پس از برنده شدن در مناقصه، عملیات آموزش 100/000 ملوان را بر عهده گرفت.[3] پس از این معامله، پرنس یک زمین به مساحت 28 کیلومتر مربع در مرز بین ایالات کارولینای شمالی و ویرجینیا خریداری نمود و در آنجا تأسیسات آموزشی و نظامی پیشرفته خود را بنا نهاد.[4]

نمایی از ساختمان بلک‌واتر


در سال 2002 شرکت "مشاوره امنیتی بلک‌واتر" (Blackwater Security Consulting) تأسیس گشته و در اولین مأموریت خود 20 نفر از افراد خود را با هویت مخفی برای محافظت از مقر سیا و پایگاه مسؤول شکار بن لادن اعزام نمود. پس از حمله آمریکا به افغانستان، بلک‌واتر وارد این کشور شد.

در عراق نیز این شرکت یکی از شصت شرکت امنیتی بود که در حفاظت از تأسیسات و مقامات رسمی، آموزش ارتش و پلیس جدید عراق و پشتیبانی از نیروهای ائتلاف فعال بود. این شرکت پس از طوفان کارتینا نیز توسط دولت و شرکت‌های خصوصی به کار گرفته شد.[5] این شرکت تاکنون 1 میلیارد دلار از دولت آمریکا دریافت داشته است.

نیروهای بلک‌واتردر حال حفاظت از دیپلمات‌های آمریکایی


این شرکت سعی نمود تا یک مجموعه آموزشی نیز در استان سن‌دیگو افتتاح نماید، اما این تصمیم با مخالفت سرسختانه مردم منطقه سازمان‌های ضد جنگ و طرفدار محیط زیست مواجه گشت. در 7 مارس 2008 بلک‌واتر از برنامه خود برای احداث این مجموعه عقب نشست.[6] در سال 2009، بلک‌واتر اعلام نمود که نام خود را به "شرکت خدمات ایکس‌ای" تغییر خواهد داد.

در دسامبر 2011، ایکس‌ای نام خود را برای بار دوم تغییر داده و تبدیل به شرکت "آکادمی" شد.[7]

نمودار رشد قراردادهای بلک‌واتر با دولت آمریکا از سال 2001 تا 2006

برای مشاهده متن کامل مقاله و عکس ها به ادامه مطلب ... بروید.ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

ادامه مطلب...
تاريخ : 2014/2/19 | نويسنده : انسان

گروهک مسیحی تروریستی "آنتی بالاکا" تا کنون صدها مسلمان را در افریقای مرکزی کشته و هزاران نفر را آواره کرده‌اند؛ آنها همچنین خانه‌ها و مساجد مسلمانان را ویران و اموال آنها را غارت می‌کنند.

کشتار مسلمانان در آفریقای مرکزی
کشتار مسلمانان در آفریقای مرکزی
کشتار مسلمانان در آفریقای مرکزی
کشتار مسلمانان در آفریقای مرکزی
کشتار مسلمانان در آفریقای مرکزی
به گزارش رقص شیطان به نقل از  «آرماگدون» ، سازمانهای غیردولتی بشردوستانه از ادامه جنایات و ناامنی در بانگی پایتخت آفریقای مرکزی ابراز نگرانی کردند.
عفو بین الملل در گزارش خود از فعالیت‌های گروه موسوم به آنتی بالاکا (گروههای شبه‌نظامی مسیحی) از اصطلاح «پاکسازی قومی» مسلمانان استفاده کرده است. این سازمان مردم نهاد خواستار استقرار سریع نیروها برای پیشگیری از کشتار بیشتر شد.
در بانگی هر روز اجسادی از سطح خیابان‌ها جمع آوری می‌شود. این افراد که اغلب مسلمان هستند، به دست گروه‌های شبه نظامی مسیحی به قتل می‌رسند.
روز گذشته در مجموع ۱۰ نفر به دست گروههای آنتی بالاکا کشته شدند. هیچ نیرویی در برابر جنایات این گروهها حضور نیافت و فقط سازمان‌های مردم نهاد با ناتوانی نظاره‌گر این فعالیت‌های غیرانسانی هستند.
«پیر بوکرت» عضو دیده‌بان حقوق بشر احتمال داد چند هفته دیگر، هیچ شهروند مسلمانی در بانگی و در شرق آفریقای مرکزی نباشد.
عفو بین الملل می‌گوید سربازان نیروهای بین‌المللی قادر به جلوگیری از پاکسازی قومی مسلمانان نیستند. بازرسان عفو بین‌الملل از واکنش کمرنگ جامعه بین الملل انتقاد کردند.
«بان کی ‌مون» دبیر کل سازمان ملل متحد٬ در واکنش به این درگیری‏های خونین، هشداری شدید و فوری داد و گفت: خشونت‌ها و خون‌ریزی‌های فرقه‌‌ای در جمهوری آفریقای مرکزی، ‌‌نگران ‌کننده ‌افزایش یافته است. او از هر دو طرف درگیر در این نبرد خونین، خواستار توقف خشونت‌ها و محافظت از غیرنظامیان شد.
درحالی که فرانسه به تازگی نزدیک به هزار نیروی نظامی را به منظور تأمین امنیت‌ در این کشور مستقر کرده است ٤ میلیون مسلمان در آفریقای مرکزی ناگزیر به پناهنده شدن به مساجد بانگی گردیدند. پناه جویان ادعا می‌کنند که سربازان فرانسوی مستقر در منطقه، کشت‌وکشتارهای شبه نظامیان مسیحی آنتی بالاکا را نادیده می‌گیرند.
درگیری‌های مرگبار آفریقای مرکزی فقط در دسامبر گذشته بیش از هزار کشته و نزدیک به یک میلیون آواره و بی‌خانمان برجا گذاشته است.


برای دیدن عکس تمام این جنایات به ادامه مطلب ... کنید.


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

ادامه مطلب...
تاريخ : 2014/2/13 | نويسنده : انسان

 سرباز ولایت +عکس

افسران - سرباز ولایت

منبع: افسران


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: رهبری, مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری


خون آشام‌ها و همجنس‌بازها؛دستاویز جدید جشنواره‌های ضد ایرانی


به گزارش رقص شیطان به نقل از فارس، سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم ساندنس، یکشنبه گذشته به کار خود پایان داد.

در این جشنواره هم‌راستا با دیگر جشنواره‌های غربی توجه ویژه‌ای به فیلم‌های ضد ایرانی شد.از فیلم دراکولایی «دختری تنها در شب به سوی خانه می‌رود» گرفته تا فیلم همجنس‌بازانه «رفتار مناسب» و مستند «سپیده» که تصویری غیر واقعی از وضعیت زنان در جامعه ایران ارائه می‌داد.

روزنامه لس‌آنجلس تایمز نیز در گزارشی با تیتر «در منطقه صفر فیلم‌های آمریکایی، یک ایرانی دست تکان می‌دهد» به حضور پررنگ چنین آثاری در جشنواره امسال ساندنس اشاره کرد.

 

*فیلم خون‌آشامی «دختری تنها در شب به سوی خانه می‌رود»/از تصویر دختری چادری در هیبت یک خون‌آشام تا برگزیدن نام «حسین» برای یک دائم‌الخمر آس و پاس:

«یک دختر تنها در شب به سوی خانه می‌رود» به کارگردانی و نویسندگی «آنا لیلی امیرپور»، فیلمی داستانی و سیاه و سفید و تلفیقی از ژانر نوآر و وسترن است. این فیلم به زبان فارسی ساخته شده است.

 

داستان فیلم در یکی از شهرهای متروک ایران که پر از فاحشه و معتاد است و فقر و ناامیدی در آن موج می‌زند، رخ می‌دهد. (این دقیقا عباراتی است که نشریه ورایتی در توصیف فیلم «یک دختر تنها در شب به سوی خانه می‌رود» به کار برده است).

 

این فیلم 104 دقیقه‌ای درباره یک دختر محجبه خون آشام (با بازی شیلا وند) است که عاشق پسری آس و پاس (آرش مرندی) می‌شود که قیافه‌اش شبیه به «جیمز دین»، بازیگر درگذشته هالیوود، است.

 

 

پدر «آرش» که «حسین!» نام دارد نیز یک فرد دائم الخمر معتاد است که برای پرداخت بدهی‌هایش، در صدد فروش اتومبیل اسپورت «آرش» برمی‌آید.

امیرپور در مصاحبه با لس‌آنجلس تایمز گفت: این فیلم هم سیاسی هست هم نیست.

 

وی درباره تصویر دختری محجبه و چادری در قالب یک خون‌آشام، افزود: از نظر من پوشش‌های دینی بیش از آنکه نماد هر چیز دیگری باشند سمبل قدرت است.

لس‌آنجلس‌تایمز در ادامه سخنان «امیرپور» متذکر شد: او به خوبی از تفاسیر غیر دینی که درباره فیلمش می‌شود آگاه است و نگران است که شاید والدینش پس از حاشیه‌هایی که این فیلم در جشنواره ساندنس ایجاد کرده است دیگر نتوانند به ایران بازگردند.

«لیلی امیرپور» که هم‌اکنون ساکن آمریکاست، تاکنون چند فیلم کوتاه را نویسندگی و کارگردانی کرده که از آن جمله می‌‌توان به دو فیلم کوتاه داستانی به نام‌های «خودکشی کوچک» و «من احساس حماقت می‌کنم» اشاره کرد.

«خودکشی کوچک» داستان یک سوسک است که ناامید از دنیایی که همه از او متنفرند و به فکر کشتن او هستند،همواره به خودکشی فکر می‌کند.

فیلم ضد ایرانی «یک دختر تنها در شب به سوی خانه می‌رود» قرار است در شصت و چهارمین جشنواره فیلم برلین نیز به نمایش درآید.

برای مشاهده متن کامل گزارش به ادامه مطلب ... بروید.ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: نقد فیلم, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

ادامه مطلب...
تاريخ : 2014/1/30 | نويسنده : انسان

دانلود آهنگ زیبا به نام دلتنگ
http://www.playsong.ir/wp-content/uploads/2013/11/%D8%AD%D8%A7%D9%85%D8%AF-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%AA%D9%86%DA%AF.jpg
دانلود با لینک مستقیم
download music


دانلود آهنگ جدید و فوق الاده زیبا به نام امروز هنوز تموم نشده


حامد زمانی امروز هنوز تموم نشده 223x300 آهنگ امروز هنوز تموم نشده از حامد زمانی

دانلود با لینک مستقیم

download music


دانلود آهنگ مرگ بر آمریکا 


حامد زمانی مرگ بر آمریکا 300x199 دانلود آهنگ مرگ بر آمریکا از حامد زمانی

دانلود با لینک مستقیم


دانلود آهنگ شهر بارون

حامد زمانی شهر باران 238x300 دانلود آهنگ شهر بارون از حامد زمانی

دانلود با لینک مستقیم


دانلود آهنگ گزینه های روی میز

حامد زمانی گزینه های روی میز 300x141 دانلود آهنگ گزینه های روی میز از حامد زمانی

دانلود با لینک مستقیمما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: دانلود, جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : 2014/1/29 | نويسنده : انسان

افسران - تصاویری از طرح داوطلبانه تحویل ماهواره و هدیه گرفتن گیرنده


بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج مسجد امام حسن مجتبی(ع) شیراز با همکاری سپاه ناحیه حضرت احمدابن موسی(ع)شیراز در طرحی ابتکاری اقدام به تحویل گرفتن تجهیزات دریافت امواج ماهواره ای از اهالی محل و اهدای گیرنده های دیجیتال شبکه های سراسری به صورت رایگان نموده است.

منبع: افسران


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: جنگ نرم, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : 2014/1/24 | نويسنده : انسان

فروش «باربی» در سوپرمارکت‌های تهران+تصاویر

به گزارش رقص شیطان به نقل از دیدبان ، اخیرا شاهد فروش عروسک‌های باربی در اکثر اسباب‌بازی فروشی‌های کشور و حتی به تازگی فروش گسترده آنها در سوپرمارکت‌های شهر تهران هستیم.

برخی از سوپرمارکت‌ها بدون توجه به برخی از قوانین و مقرراتی که برای صنف آنها در نظر گرفته شده است، علاوه بر فروش مواد غذایی به فروش سی‌دی، لوازم بهداشتی، کتاب و در نهایت عروسک‌های خارجی بدون تأیید وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها می‌پردازند تا مخاطبان‌شان خیلی راحت و بدون اطلاع از اثرات منفی آنها، به سهولت بتوانند این محصولات فرهنگی را خریداری کنند.
در گذشته پخش کتاب‌های بی‌کیفیت و بی‌محتوا در سوپرمارکت‌ها دغدغه بسیاری از اهالی فرهنگ بود که اکنون فروش عروسک‌های باربی به دغدغه‌های گذشته، افزوده شده است به گونه‌ای که فروشنده‌ها بدون در نظر گرفتن اثرات مضر و منفی شخصیت‌های کارتونی دست‌ساخته غربی‌ها، این عروسک‌ها را در کنار ترشیجات و محصولات و مایحتاج روزانه مردم قرار می‌دهند تا کودکی که به همراه خانواده خود برای خرید مایحتاج روزانه خود، به فروشگاه و  سوپرمارکتی مراجعه می‌کند، این عروسک‌ها را دیده و خریداری کند.
ناگفته نماند که تأثیرات عروسک‌های غربی به ویژه «باربی» آنقدر بر روح و جسم کودکان ما تأثیرگذار است که برخی از کودکان و نوجوانان آرزو دارند در سن بزرگسالی خود شبیه و یا دارای اندامی زیبا همانند «باربی» باشند، که این به خودی خود اعلان زنگ خطری برای خانواده‌ها و به ویژه مسئولان کشور است که هر ساله به جای این که بر ورود محصولات فرهنگی خارجی و عرضه آنها در فروشگاه‌ها، نظارت صحیحی داشته باشند، بر روی بسیاری از آثار مخرب و تأثیرگذار این محصولات چشم پوشی کرده و نسبت به فرزندان این مرز و بوم بی‌توجه هستند.
حتی سایت رسمی مایکروسافت اشاره کرد که در یک مقاله‌ با عنوان «Are bratz too sexy»، «آیا عروسک‌های برتز بیش از حد عریان نیستند؟»، آثار مخرب و زیان‌بار این عروسک‌ها را در روح و جسم کودکان و نوجوانان، گوشزد کرده‌اند.
به سراغ یکی از فروشندگان سوپرمارکتی می‌رویم که در حوالی میدان نامجو، به فروش اسباب‌بازی، سی‌دی‌های کارتونی با زیر نویس فارسی و در نهایت عروسک‌های «باربی»، می‌پردازد، وی می‌گوید: همه این اسباب‌بازی‌ها از طریق فردی که پخش کننده اسباب‌بازی در فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها است، برایمان ارسال می‌شود.
از وی می‌خواهیم که آدرس و یا شماره تماسی از این پخش کننده اسباب‌بازی در اختیارمان بگذارد، که خود را شاگرد مسئول سوپرمارکت معرفی و از دادن نشانی و شماره تماس خودداری می‌کند.
در نهایت به شماره‌ای که بر روی بسته‌بندی‌های اسباب‌بازی درج شده، اکتفا کرده و به گرفتن شماره پرداختیم که فردی که جوابگوی ما در پشت گوشی بود، حاضر به عنوان نام‌اش در این گزارش نشد و درباره پخش عروسک‌های «باربی» در سوپرمارکت‌های تهران، می‌گوید: در گروه اسباب‌بازی ما حدود 40 نوع اسباب‌بازی و عروسک نظیر تفنگ، بازی فکری، ماشین و در نهایت یک و یا دو مدل عروسک «باربی» وجود دارد.
 
 
* عروسک‌های «باربی» را از بازار تهران خریداری می‌کنیم
 
وی با تأکید بر این موضوع که عروسک‌های عرضه شده در سوپرمارکت‌ها، تولید کشور چین هستند، اضافه می‌کند: این اسباب‌بازی‌ها از کشور دیگر به ایران ورود می‌یابد و باری که به این ایران می‌آید مشکلی ندارد یعنی اماکن، تعزیرات و کسی بخواهد با ورود این نوع اسباب‌بازی‌ها مقابله کند، باید با بازار تهران مقابله کنند چراکه خرید ما از بازار تهران است که دارای مجوز فروش هستند.
 
این پخش کننده اسباب‌بازی در تهران، معتقد است، اگر می‌خواهند از پخش و یا ورود عروسک‌های «باربی» جلوگیری شود، در وهله نخست باید از خود بازار تهران این کار صورت گیرد زیرا ما اصلاً وارد کننده این اسباب‌بازی‌ها از چین نیستیم و خریدمان هم از جایی است که دارای مجوز فروش است.
 
این گزارش حاکی از آن است، به مقوله اسباب‌بازی که یکی از کالاهای فرهنگی در سراسر جهان محسوب می‌شود، در کشورمان نسبت به آن بی‌توجهی‌هایی صورت گرفته و به وفور شاهد قاچاق اسباب‌بازی‌های مختلف غربی در کشورمان هستیم که متأسفانه در جاهایی نیز به فروش می‌رسد که فروشنده دارای مجوز و یا جواز کسب است، اما به دلیل اینکه نظارت‌ها به صورت دغدغه‌وار صورت نمی‌گیرد، هر روز شاهد عرضه این محصولات مخرب فرهنگی در کشور و در میان کودکان و نوجوانان معصوم هستیم. ‌
 
 

برای مشاهده متن کامل گزارش و عکسها به ادامه مطلب ...  بروید.


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید

برچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

ادامه مطلب...
تاريخ : 2014/1/24 | نويسنده : انسان

بدون شرح !!!

افسران - بدون شرح

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

تاريخ : 2014/1/20 | نويسنده : انسان

 شبهه ی ناصبی بودن فلسطینی ها

به گزارش رقص شيطان به نقل از راسخون یکی از راه کارهای کهنه و رایج جبهه تفرقه برای تقویت دشمن، تهمت زدن به دوستان و رواج تصوّرات بی اساس در قالب شایعه است؛ چون هم گرایی و وحدت، همیشه به ضرر دشمن بوده است، بازار شایعه و اِفک از زمان پیامبر (صلّی الله علیه و آله و سلّم) تا امروز، همواره گرم بوده است.

کافر معرفی کردن مسلمانان، یکی از مهم ترین شایعات در دهه های اخیر بوده است. جریان تفرقه می کوشد، برای ضعیف کردن جهان اسلام، شیعیان را رافضی های کافر و اهل سنّت را ناصبی های کافر معرفی کند! به همین منظور، نوشتار پیش رو به ردّ این القای موذیانه پرداخته است.
همگراییِ اسلامی میان شیعیان و اهل سنت برای آزاد سازی قبله نخست مسلمانان، باعث شده صهیونیست ها تحرّکات تفرقه افکنانه خود را بیشتر کنند. از سویی فلسطینیان را از خطر گسترش تشیّع در فلسطین تخریب و از سوی دیگر به ایرانیان و شیعیان این گونه تلقین کنند که فلسطینی ها، ناصبی و دشمن اهل بیت (علیهم السلام) هستند که نه تنها نباید به آنان کمک کرد؛ بلکه این اراده خداست که ظالمان را به جان ظالمان بیندازد و توسط یهود، فلسطینیان ناصبی بدتر از یهود از بین بروند!
هدف روشن است:
ایجاد فشار مذهبی در میان مردم و تخریب چهره مجاهدان. به همین دلیل، همان کسانی که در ایران، ناصبی معرفی می شوند، در فلسطین به عنوان گسترش دهندگان تشیّع و خطری برای اهل سنّت، ملامت می شوند!
برای مثال، ‌سایتی ضدّ شیعی به نام «الحقیقة» به شکل تخصّصی، شیعه هراسی و ایران هراسی را در «فلسطین» دنبال می کند و تلاش دارد شیعیان را دشمنان «مسجد الاقصی» معرفی کند. برای مثال، در ضمن مقاله ای با نام «التغلغل الشّیعی فی فلسطین» با ذکر برخی شواهد کلی که گویای پیوند فکری مجاهدان فلسطینی با «ایران» و اندیشه امام خمینی (ره) است، نتیجه گرفته که جنبش جهاد اسلامی، مسئول گسترش تشیّع در فلسطین بوده و این جنبش، برای فلسطین خطرناک معرفی شده است.

1- شبهه ای 40 ساله

شهید مطهری در سال 1394 ه.ق. سخنانی داشته اند که در کتاب «آشنایی با قرآن» (1) آمده است:
یک وقتی شایع بود و شاید هنوز هم در میان بعضی ها شایع است. یک وقتی دیدم یک کسی می گفت: این فلسطینی ها ناصبی هستند. ناصبی یعنی دشمن علی (علیه السلام). ناصبی غیر از سنّی است، سنّی یعنی کسی که خلیفه بلافصل را ابوبکر می داند و علی (علیه السلام) را خلیفه چهارم می داند و معتقد نیست که پیغمبر (صلّی الله علیه و آله و سلّم) شخصی را بعد از خود به عنوان خلیفه نصب کرده است. می گوید پیغمبر (صلّی الله علیه و آله و سلّم) کسی را به خلافت نصب نکرد و مردم هم، ابوبکر را انتخاب کردند. سنّی برای امیرالمؤمنین (علیه السلام) احترام قائل است؛ چون او را خلیفه چهارم و پیشوای چهارم می داند و علی را دوست دارد؛ [امّا] ناصبی، یعنی کسی که علی (علیه السلام) را دشمن می دارد. سنّی مسلمان است؛ ولی ناصبی کافر است، نجس است. ما با ناصبی نمی توانیم معامله مسلمان بکنیم.
حال یک کسی می آید، می گوید این فلسطینی ها ناصبی هستند. آن یکی می گوید. این به آن می گوید. او هم یک جای دیگر تکرار می کند و همین طور. اگر ناصبی باشند، کافرند و در درجه یهودی ها قرار می گیرند. هیچ فکر نمی کنند که این، حرفی است که یهودی ها جعل کرده اند. در هر جایی، یک حرف جعل می کنند برای اینکه احساس هم دردی نسبت به فلسطینی ها را از بین ببرند. می دانند مردم ایران شیعه اند و شیعه، دوست دار علی و معتقد است،‌ هر کس دشمن علی باشد، کافر است. برای اینکه احساس هم دردی را از بین ببرند، این مطلب را جعل می کنند.
ما یکی از سال هایی که مکه رفته بودیم،‌ فلسطینی ها را زیاد می دیدیم. یکی از آنها آمد به من گفت: فلان مسئله از مسائل حج حکمش چیست؟ بعد گفت: من شیعه هستم، این رفقایم سنّی اند. معلوم شد داخل اینها شیعه هم وجود دارد. بعد خودشان می گفتند بین ما، شیعه و سنّی هست. شیعه هم زیاد داریم. همین «لیلا خالد» (2) معروف، شیعه است. در چندین نطق و سخنرانی خودش در مصر گفته [است] من شیعه ام؛ ولی دشمنِ یهودی، یک عدّه مزدوری را که دارد، مأمور می کند و می گوید: شما پخش کنید که اینها ناصبی اند. قرآن دستور داده در این موارد اگر چنین نسبت هایی به افرادی که جز شما هستند و مثل شما شهادتین می گویند شنیدید، وظیفه تان چیست.

2- دروغگویان از چه می ترسند؟

مائیر دغان رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) چندی قبل به نخست وزیر این کشور گزارشی داد که بر مبنای آن شماری از پیروان و رهبران سنی جنبش ضد صهیونیستی به مذهب تشیع گرویده اند.
وی در این گزارش می نویسد:
شیخ رائد صلاح، در شمال و شیخ ابراهیم مرمور در جنوب فلسطین از جمله رهبرانی هستند که با تغییر مذهب خود، به شیعه پیوسته اند. سنّی هایی که به مذهب شیعه روی آورده اند، در مناطق عربی نظیر کَفَرکنا، النّاصره، شفا عمرو، الخلیل، المثلث، یافا، مجد لاکرم و النقیب به صورت دوره ای به برگزاری «جلسات سرّی» مبادرت می ورزند.
سایت کانال هفت تلویزیون «یمن» نیز که وابسته به دولت علی عبدالله صالح است و توسط اسرائیلی ها اداره می شود، ‌در همان زمان نوشت:
بعد از جنگ سی و سه روزه سال 1385 ه.ش. هزاران جوان سنّی که درصدد فرار از بحران هایی که عرب ها با آن روبه رو هستند، می باشند به تشیع گرویده اند.
در همین ایام، دو جلد کتاب با عناوین «ص» و «شکارچی تروریست ها» توسط موساد منتشر شدند که در آن به چاره اندیشی اسرائیل در مواجهه با خطر گسترش شیعه پرداخته شده بود. کتاب «ص» بر اساس گزارش بیرتس هاییم ارولیه، استاد دین شناسی تطبیقی در «مدرسه عالی علوم دینی در قدس اشغالی» تنظیم گردیده که در نوزدهم اکتبر سال گذشته روانه بازار شد و در آن هشدار داده بود که تشیّع در مناطق عربی پرجمعیت، مخصوصاً در منطقه «النقیب» که شامل نیمه جنوبی «فلسطین» می شود، در حال گسترش است و روند گرایش جوانان اهل سنت به تشیع و نیز نرخ رشد جمعیتی 5/8% شیعیان، به زودی به تأسیس یک دولت شیعی در منطقه النقیب یا «بئرالسّبع» می انجامد و بنابراین باید برای آن فکری کرد.
در کنار این مسئله، گال تال، استاد یهودی پژوهش های اسلامی در «دانشگاه حیفا»، اعلام کرد شیعیان هر کجا که باشند، از جمله در فلسطین، درصدد سیاسی کردن دین و پوشاندن لباس سیاست به آن برای حضور در تمامی عرصه ها هستند و از این رو، او از لزوم همکاری حکومت های سکولار در «تل آویو»، «ریاض»، «قاهره»، «اردن» و سایر پایتخت های عربی برای مهار حرکت شیعه سخن گفت. (3)
روزنامه نیمه رسمی «یدیعوت آحارونوت» نیز چند ماه گذشته به نقل از منابع مطلع نوشت:
شیعیان فلسطینی، مهم ترین پشتیبانان گروه های سنّی فلسطینی در درون مرزهای 1967- شامل حماس و جهاد اسلامی- هستند.
و آفی دیختر، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی اعلام کرد:
عرب هایی که به اعضای تشکّل های مسلح فلسطینی یاری می رسانند، از عرب های شیعی یا عرب هایی که به صورت سری به این مذهب گرویده اند، می باشند.
وی از 73 عملیات در یک دوره 10 ساله- 1375 تا 1385 ه.ش.- علیه رژیم صهیونیستی خبر داد که در آن شیعیان یا گروه های مسلح مرتبط با آنان، نظیر حماس و جهاد اسلامی دخالت داشته اند. (4)
مشاهده متن كامل مقاله در ادامه مطلب ...

ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

ادامه مطلب...
تاريخ : 2014/1/20 | نويسنده : انسان

ارادت مسیحیان به پیامبر خاتم

اگر او در دل هایتان زنده شود، هر یک از شما محمدی کوچک خواهید بود

 توصیف پیامبر خاتم، حضرت محمد (که درود خدا بر او باد) در نوشته های نویسندگان و شاعران مسیحی

در میراث ادبی مسیحی لبنان به ‎دلیل تعامل و ارتباط متقابل میان ادیان و مذاهب، نمونه‎هایی متعدد از تجلیل و تکریم شخصیت پیامبر اکرم (که درود خدا بر او باد) به چشم می‎خورد. گلچین خبرآنلاین از برخی نوشته های ادیبان و نویسنده های مسیحی لبنانی را به نقل از کتاب «کتاب مقدس» نوشته حجت الاسلام دکتر محمدرضا زائری در ادامه می خوانید.

به روایت جبران خلیل جبران

* نویسنده بزرگ لبنان، «جبران خلیل جبران»

که کتاب «پیامبر» او با شخصیت «المصطفی» از برجسته ترین آثار ادبی معاصر جهان است می گوید:
«من مسیحی ام و به این افتخار می کنم؛ ولی پیامبر اسلام و عظمت این دین را دوست دارم. حضور پیامبر در میان عرب این قوم را به طوفانی تبدیل کرد که همه چیز را از سر راه خود برداشت و پیش رفت. «محمد» رمز و اساس بیداری عرب بود که همچنان باقی است. من قرآن را دوست دارم؛ اما نمی پسندم کسی از آن برای ناکام کردن تلاش مسلمانان دیگر سوءاستفاده کند.
ای مسلمانان، این کلام را از یک مسیحی بشنوید که یک پاره قلبش را عیسی گرفته و پاره دیگرش را محمد، اگر شما اسلام را نجات ندهید و به جایگاه حقیقی اش بازنگردانید غربیان بر اسلام چیره می شوند.»

به روایت جورج خضر

* «جورج خضر» ، اسقف برجسته ارتدوکس به مناسبت میلاد مبارک رسول خدا چنین می نویسد:
«ای محمد، در زادروز تو که مسلمانان به جشن نشسته اند من به همراه ایشان به اندیشیدن درباره برخی از ابعاد تو برخاسته ام. هر که خدا را اطاعت کند و تسلیم او باشد -خواه دین تو را بپذیرد یا نه- اگر تو را نادیده بگیرد انصاف نداده است، زیرا تو در خط پدر همه ما، ابراهیم، هستی. ای پیامبر امّی، با تواضعی بزرگ دریافتی که خداوند علم را به انسان ارزانی می دارد و هر چه گفتی به اسم خداوند بیان کردی و خود را جز بشیر و نذیری ندانستی و هر گونه آزاری را تحمل کردی و دنیا را به علت دین ترک کردی. سلام بر تو در زادروزت که می خواستی مردم را از تاریکی ها به نور برسانی.»

به روایت می زیاده

* «می زیاده»، بانوی نویسنده و روزنامه نگار مشهور لبنانی که از ارکان نهضت ادبی جهان عرب به شمار می آید، قطعه ای نثر ادبی بسیار زیبا و دلنشین با نام «مساجلة الرمال» به معنی گفت و گوی شن ریزه ها دارد که در آن با زبانی شاعرانه به تجلیل از رسول گرامی می پردازد. از جمله می نویسد:
«جوانمرد صحرا، که خدا او را برگزید تا کتاب را برگیرد و از دیار خود هجرت کرد و سلاحش کتاب بود و با همین کتاب جهان را فتح کرد. جهانگشایی که هیچ فاتحی او را ماننده نیست، او تنها سرزمین ها را فتح نکرد؛ بلکه دل ها را به جادوی خود گشود و جان ها را تسخیر کرد. روزی که او از دیار خود هجرت کرد، مبدا تاریخ هجری شد و اینک قرن هاست که مردم از شیفتگی جذبه نورانی اش سرزمین و دارایی خود را رها می کنند و سختی ها و مشقت ها را به جان می خرند تا بارگاه کوچک، اما عظیمش را زیارت کنند که معنای وطن و خاک در آن خلاصه شده و اطمینان یقین در آن گرد آمده و نور ایمان از آن برمی خیزد.»

به روایت شبلی شمیل

* دانشمند و متفکر برجسته «شبلی شمیل» چنین می نویسد:
«هر چند من دین محمد را نپذیرفته ام آیات و نشانه های قاطع و روشن را انکار نمی کنم. او برترین مدیر و والاترین حکیم و مولای فصاحت و بیان است. او کسی است که هم مرد سیاست است و هم در جنگ و پیکار همیشه پیروز میدان بوده است. و هیچ دینی نمی تواند با پیشرفت های اجتماعی کاملا همپایی کند مگر آیین قرآن.»

به روایت جورج شدیاق

* «جورج شدیاق»

پژوهشگر و روزنامه نگار مهاجر لبنانی می نویسد:
«تقدیر چنین بوده که برخی از مسیحیان عرب از جهت مذهبی زیر پرچم حضرت عیسی باشند، اما هیچ قدرتی از قدرت های جهان نمی تواند آنها را از همراهی اجتماعی با برادرش محمدبن عبدالله بازدارند. گذشت آن روزگاری که برخی رهبران مسیحی می کوشیدند با غرض ورزی برای دورکردن مسیحیان عرب از حقیقت، چهره ای ناشایست از محمد ترسیم کنند.
محمد در عرب روحی که از تنگناهای جهالت نجاتشان بخشید و در نیم قرن، کاری کرد که دیگران در پنج قرن هم نمی توانستند بکنند، پس ای برادران مسیحی بیایید دست به دست برادران مسلمانمان دهیم و در بزرگداشت بزرگ ترین رهبری که بر پهنه جهان خلق شده با هم مشارکت کنیم.»

به روایت رشید سلیم الخوری

* ادیب و شاعر نامدار «رشید سلیم الخوری» ملقب به شاعر قروی می گوید:
«پیامبر هر سال بر زبان شما مسلمان ها متولد می شود و هر روز در دل هایتان می میرد و اگر او در دل هایتان زنده می شد هر یک از شما محمدی کوچک بودید و از هزار سال پیش همه مردم عالم، مسلمان بودند و همه دنیا به یک اندلس بزرگ تبدیل می شد.

ای مسلمانان، دشمنان غربی شما تهمت هایی به دینتان می زنند که هیچ کدام واقعیتی ندارد؛ لیکن شما با رفتار خود و بی توجهی به حقیقت دینتان همان حرف ها را عملا تایید می کنید! دین شما دین آسانی است، اما خود دشوارش کرده اید. دینتان دین نیکی است؛ اما خود خوار و ذلیل می شوید. دینتان دین زکات است؛ اما خود بخل می ورزید...

ای محمد، ای پیامبر راستین خدا، ای افتخار انسانیت! آیین تو آیین فطرت است و من یقین دارم که وقتی بشریت از همه مکاتب و فلسفه ها خسته و ناامید شد، آن گاه برای آرامش جان و اصلاح جهان هیچ راه نجاتی جز پناه آوردن به دامن اسلام نخواهد داشت؛ چرا که فقط در اسلام راه حل مشکلات زندگی و طریق جمع بین قدرت های مختلف انسانی را در می یابد و سزاوار است در روز میلاد تو سربرافرازد و بگوید، میلاد مبارک تو، روز عید همه انسان هاست.»

منبع: خبر آنلاينما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری


دوستان به شدت غضب این حیوان توجه کنید ! معلومه که ما شیعیان کارمون رو داریم دریت انجام میدیم و راهمون ، راه درسته ، البته با عنایت خداوند حکیم و توجهات صاحب العصر و الزمان (عج) و رهبری مقتدامون امام خامنه ای (مد ظله العالی)

اللهم عجل لولیک الفرج
لینک دانلود

منبع: مشرق نیوزما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: دانلود, رهبری, مقاله, تروریسم, صهیونیسم


به گزارش رقص شیطان به نقل از مشرق - رسانه‌های اسرائیلی از جمله تلویزیون این رژیم دقایقی قبل از مرگ آریل شارون نخست‌وزیر پیشین این رژیم پس از هشن سال زندگی نباتی خبر دادند. 

شارون از سال 2006 و در حالی که نخست‌وزیری رژیم‌صهیونیستی و رهبری حزب تازه‌تأسیس «کادیما» را بر عهده داشت، بعد از دو سکته مغزی به کما رفت و از آن زمان با صرف هزینه‌های فراوان زندگی نباتی داشت.

شارون تا سال 2010 در مرکز درمانی شبا، در نزدیکی تل آویو تحت مراقبت بود. یک تیم از پرستاران به صورت 24 ساعته بدن شارون را برای جلوگیری از زخم بستر جابجا می‌کردند. یک پرستار نیز همواره شب‌ها بر عملکرد دستگاه‌ها نظارت دارد.

گزارش یورونیوز از وخامت حال آریل شارون

شارون که همواره چاقی و اضافه وزنش مشهود بود، به گفته پزشکان در زمان مرگ وزنی کم‌تر از 50 کیلوگرم داشت.

شارون در سال‌های آخر جهت نگه‌داری از بیمارستان به منزلی در جنوب اسرائیل منتقل شده بود. هزینه نگه‌داری و مراقبت از شارون سالانه نزدیک به نیم میلیون دلار برآورد می‌شد و رسانه‌ها همین هزینه بالا را یکی از دلایل انتقال شارون به خارج از بیمارستان به یک منزل مسکونی در جنوب اسرائیل اعلام کرده‌اند.

با توجه به اعلام مرگ آریل شارون، در این گزارش ویژه نگاهی دوباره به زندگی حیوانی قصاب صبرا و شتیلا خواهیم داشت.

آریل شارون، وزیر جنگ و نخست‌وزیر پیشین رژیم اسرائیل که پس از سال‌ها زندگی نباتی‌اش نیز به پایان رسید از جمله دست پرورده‌های صهیونیسم است که کلکسیونی از جنایات به شیوه‌های مختلف را در پرونده افتخارات خود دارد. شارون طی حیات ننگین 85 ساله خود از هیچ جنایت و عمل ضد‌بشری علیه ساکنان سرزمین غصب شده فلسطین کوتاهی نکرده و افتخار قتل نوزاد چند روزه تا زنان و مردان کهنسال را از آن خود کرده است.

شروع کشتار فلسطینیان از 13 سالگی

آریل ساموئل مردخای شاینرمن، معروف به آریل شارون، در سال 1928 در خانواده‌ای یهودی و لهستانی‌الاصل بدنیا آمد. پس از مهاجرت از لیتوانی به فلسطین، در همان سنین نوجوانی روحیه قساوت و جنایت به خوبی در شارون به چشم آمد. در سن 13 سالگی وی به گروهی موسوم به "هاگانا" پیوست. وظیفه این گروه از سال 1920 تا 1948 در منطقه تحت تسلط انگلستان، بیرون کردن فلسطینیان از خانه‌ها و زمین‌هایشان با هدف تصرف مناطق فلسطینی‌نشین بود. شارون در این گروه و از همان سنین 13 - 14 سالگی، با آدمکشی آشنا شد. در روند غصب زمین‌های فلسطینیان، شارون فلسطینی‌هایی که مقاومت می‌کردند را به قتل می‌رساند.


شبه نظامیان هاگانا - هسته اصلی ارتش غاصب اسرائیل مأمور تخریب و تصرف خانه ها و زمین های فلسطینیان بودند

هاگانا گروه‌هایی از مهاجران یهودی بودند که با مسلح شدن توسط نیروهای انگلیسی حاضر در فلسطین، به تدریج تا زمان اعلام رسمی تشکیل دولت اسرائیل، وظیفه غصب اراضی فلسطینیان را بر عهده داشتند و بعدها پس از تشکیل این رژیم، بنیان ارتش اسرائیل، همین شبه نظامیان هاگانا بودند. پیش از هاگانا نیز از سال 1907، گروه‌هایی تحت عنوان "هاشومیر" و "برگیورا" برنامه‌ریزی و اشغال تدریجی فلسطین را کلید زده بودند. 

به جز عملیات اشغال اراضی فلسطینیان، هاگانا وظیفه قاچاق انسان و ورود غیرمجاز یهودیان به فلسطین را نیز بر عهده داشت.

آریل شارون در لباس شبه نظامیان هاگانا


آرایل شارون تا سن 19 سالگی در هاگانا عملیات تجاوز، غارت و غصب املاک ساکنان فلسطین را بخوبی انجام داد تا در سال 1947 و در سن 19 سالگی به عضویت نیروهای امنیتی شهرک‌های یهودی نشین در آمد. 

در جنگ 1947 شارون فرمانده گروهان پیاده نظام اسرائیل در اسکندریه بود و در جریان این جنگ نیز مجروح شد اما جان سالم به در برد. 

وی پله های ترقی در ارتش اسرائیل را به سرعت طی کرد و در سال 1952 به فرماندهی اطلاعات مرکزی ارتش این رژیم منصوب شد.

شارون با تشکیل گردانی به نام گردان 101، متشکل از زندانیان یهودی خطرناک و عمدتا محکوم به مرگ، حمله به روستاهای فلسطینی و پاکسازی نژادی را آغاز کرد. حمله به روستای القبیه، 41 خانه را همراه با ساکنان آن منفجر کردند. در جریان این حمله 70 فلسطینی کشته شدند. شارون بعدها مدعی شد گمان می‌کرده که این خانه‌ها خالی از سکنه هستند.

روستای القبیه در شمال شرقی بیت‌المقدس و در 44 کیلومتری غرب رام‌الله واقع است. در ساعت 7 بعدازظهر 14 اکتبر 1953 مورد حمله شبه نظامیان هاگانا قرار گرفت. در این هجوم، صهیونیست‌ها با لباس مبدل و به رهبری آریل شارون، 70 زن و مرد و کودک فلسطینی را قتل عام کردند.


خود زنی برای فرار از پاسخگویی

در سال 1973 و در جریان جنگ موسوم به یوم کیپور میان مصر و اسرائیل که به اشغال صحرای سینا و بحران کانال سوئز منجر شد، شارون و گردان‌های تحت امرش بارها از دستورات رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل در آن زمان سرپیچی کردند و بارها بدون اجازه از فرماندهان، به مواضع نیروهای مصری حمله کرد که منجر به کشته شدن ده‌ها نظامی اسرائیلی شد. اعمال خودسرانه شارون تا سال‌ها موجی از انتقاد علیه وی را به همراه داشت. وی پس از شکست اولیه از نیروهای مصری، برای تحت تاثیر قراردادن فرماندهان مافوق خود، وانمود کرد که در جریان درگیری مجروح شده است.

شارون در جریان جنگ‌ها و عملیات‌های نافرجام، برای فرار از پاسخگویی وانمود کرد که مجروح شده است


برای مشاهده متن کامل گزارش به ادامه مطلب ... بروید.ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنیدبرچسب‌ها: مقاله, تروریسم, صهیونیسم, فراماسونری

ادامه مطلب...
تاريخ : 2014/1/7 | نويسنده : انسان

 

اثر جدید حامد زمانی با عنوان

گزینه های روی میز

 

کلیپ صوتی

۵ مگابایت

دانلود کلیپ صوتی

[با لینک مستقیم | سرور شماره یک]

دانلود کلیپ صوتی

[با لینک مستقیم | سرور شماره دو]

 


منبع:مبارز کلیپ


ما را از نظرات سازنده خود محروم نکنید
برچسب‌ها: دانلود, رهبری, شهدا, مقاله, تروریسم

تاريخ : 2013/12/30 | نويسنده : انسان
افسران - حماسه نه دی

منبع: افسران


برچسب‌ها: شهدا, رهبری, مقاله, تروریسم, صهیونیسم